LG SIGNAGE DISPLAY, BM5N SERIES, 105″ 21:9 5K 400NIT 16/7 ANDROID 13(AOSP), SPEAKER, WIFI
9653,85 € + ALV
LG SIGNAGE DISPLAY, BM5N SERIES, 105″ 21:9 5K 400NIT 16/7 ANDROID 13(AOSP), SPEAKER, WIFI
Out of stock
Description
LG SIGNAGE DISPLAY BM5N -sarjan 105-tuumainen näyttö on suunniteltu erityisesti yrityskäyttöön. Tämä huipputehoinen 21:9-kuvasuhteen laite tarjoaa huikean 5K-resoluution (5120 x 2160), joka soveltuu täydellisesti esimerkiksi digitaalisille infotauluille, kokoustiloihin ja mainoskäyttöön. Kirkkaustaso 400 nitiä varmistaa selkeän kuvan myös monenlaisissa valaistusolosuhteissa. Näytössä on sisäänrakennettu kaiutin ja Wi-Fi-yhteys, ja se toimii Android 13 (AOSP) -alustalla, mikä helpottaa sovellusten integrointia ja sisällönhallintaa. LG:n luotettavan teknologian ansiosta laite soveltuu käyttöön jopa 16 tuntia päivässä, mikä takaa pitkäikäisen ja tehokkaan suorituskyvyn. Innovatiivinen muotoilu ja tuki monipuolisille asennusratkaisuille tekevät tästä näytöstä täydellisen valinnan vaativiin liiketoimintaympäristöihin.
Additional information
| Weight | 122,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 266,2 × 27,8 × 144,5 cm |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 5120 x 2160 |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| Näytön koko, " | 105 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Liitännät | HDMI, HDCP, DP, Audio In, RS-232C, Ethernet (RJ-45), USB-C, USB-A (USB 3.0), USB-A (USB 2.0) |
| VESA-standardi, mm | 1000 x 400 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 32 + 15 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kuvasuhde | 21:9 |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Vasteaika, ms | 6.5 |
| Energialuokka | A |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 2510.6 × 93.6 × 1123.1 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus, W | 350 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Tuotteen paino, kg | 90.1 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Takuu | 3 V |









