LG 75UH5N-M 75″ UHD IPS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
2141,50 € + ALV
LG 75UH5N-M 75″ UHD IPS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
Out of stock
Additional information
| Weight | 44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 181,3 × 19,2 × 111,2 cm |
| VESA-standardi, mm | 600 x 400 |
| Näytön koko, " | 75 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Liitännät | DisplayPort, Ethernet (RJ-45), HDMI, IR, RS-232C, USB-A (USB 2.0) |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | ADS |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Käyttöjärjestelmä | webOS 6.0 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Ympäristösertifikaatit | Energy Star |
| Bluetooth | Kyllä |
| IP-luokitus | IPX5 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1679.5 x 29.7 x 958.7 |
| Tuotteen paino, kg | 35.7 |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 3 V |




