LG 65UL3J-E 65″ UHD IPS 400 NITS 16/7 SOC WIFI
572,50 € + ALV
LG 65UL3J-E 65″ UHD IPS 400 NITS 16/7 SOC WIFI
4 in stock
Description
UL3J-sarjan UHD-näyttö tarjoaa yleisölle selkeämmän katseluelämyksen, jossa on kirkkaat värit ja hienot yksityiskohdat. Sen langattomat ratkaisut ja monipuoliset liitännät takaavat laaja-alaisen käytön. LG:n WebOS mahdollistaa sulavan materiaalin toiston ilman ulkoisia soittimia. Näytön USB-datakloonaus ominaisuus mahdollistaa asetusten vaivattoman kopioinnin.
- 65? UHD
- IPS-paneeli
- Kirkkaus 400 cd/m²
- Toiminta-aika 16/7
- Sisäänrakennetut kaiuttimet
- HDMI x3
- Portrait / Landscape
Additional information
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 16,5 × 97 cm |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), Ethernet (RJ-45), HDMI, RS-232C, USB-A (USB 2.0) |
| Sisäinen player | Ei |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 300 x 300 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Kehyksen paksuus, mm | Off : 6.9/6.9/6.9/18.4<br> |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Näytön koko, " | 65 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1,454 x 57.7 x 838 |
| Tuotteen paino, kg | 21.5 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Virrankulutus, W | 130 |
| Virrankulutus (enintään), W | 187 |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 3 V |








