I3CONNECT ELM 2 65″
1161,05 € + ALV
I3CONNECT ELM 2 65″
54 in stock
Description
I3CONNECT ELM 2 65″ on huipputason interaktiivinen näyttö, joka on suunniteltu tukemaan vaativia yrityskäyttöön liittyviä tarpeita. Sen 65 tuuman näyttö tarjoaa tarkan 4K UHD -tarkkuuden, joka varmistaa erinomaisen visuaalisen selkeyden ja yksityiskohtaisuuden. Kosketustoiminnallisuudella varustettu paneeli mahdollistaa saumattoman ja intuitiivisen työskentelyn, tehden esityksistä, yhteistyösessioista ja neuvotteluista dynaamisia ja tehokkaita. Näytössä on monipuoliset liitäntämahdollisuudet, mukaan lukien HDMI ja USB-portit, jotka tekevät laiteintegraatiosta helppoa ja kattavaa. Lisäksi integroitu Wi-Fi ja Bluetooth tarjoavat joustavuutta langattomaan työskentelyyn. Tämä laite on ihanteellinen sekä kokoushuoneisiin että koulutustiloihin, sillä se tukee kollaboratiivista työskentelyä ja parantaa tuottavuutta.
Additional information
| Weight | 39,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 101,4 × 162,8 × 18,5 cm |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Sisäinen player | Ei |
| Ethernet LAN -siirtonopeudet, Mbit/s | 10/100/1000 |
| RS-232 porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.0) porttien määrä | 4 |
| Ympäristösertifikaatit | CE, FCC, REACH, RoHS compliant, Energy Star 8.0 |
| Näytön koko, " | 65 |
| Paneelin tyyppi | LCD |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kirkkaus, cd/m² | 450 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen ) | 5000:1 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Liitännät | HDMI, DisplayPort, USB-C, SPDIF, VGA, Audio (3.5mm), USB-A, USB-B, Ethernet (RJ-45), RS-232 |
| USB-B (USB 2.0) porttien määrä | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 2 |
| VGA (D-Sub)-porttien määrä | 1 |
| Display porttien määrä | 1 |
| HDMI -porttien määrä | 4 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C (USB 3.0) porttien määrä | 1 |
| USB-C latausteho max., W | 65 |
| USB-C porttien määrä | 2 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.2 |
| Käyttöjärjestelmä | Android 14 |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 20 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 600 x 400 |
| Pakkaussisältö | Pikaopas & Tervetulokirje 2 x Passiivinen kynä Virtajohto 3 m (EU & USA) Kaukosäädin <br>USB-C-kaapeli 1,8 m Wi-Fi 6 / BT5.2 -moduuli (SI07B) |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1488.4 x 101 x 896.6 |
| Tuotteen paino, kg | 31.8 |
| Virkistystaajuus, Hz | 200 |
| Virrankulutus, W | 74.9 |
| Alkuperämaa | HOLLANTI |




