BENQ TK710STI 3200ANSI 4K UHD 0.69-0.83 4MS 95% REC. 709 ANDROID TV LASER DLP PROJEKTORI
1761,10 € + ALV
BENQ TK710STI 3200ANSI 4K UHD 0.69-0.83 4MS 95% REC. 709 ANDROID TV LASER DLP PROJEKTORI
Out of stock
Description
BenQ TK710STi ? Testivoittaja 5 tähteä kuudesta!
BenQ TK710STi vakuutti lokakuussa 2024 L&B Ääni ja Kuva -testissä, jossa se sai erinomaisen arvion: 5 tähteä kuudesta.
Tämä huipputekniikalla varustettu projektori tuo elokuvat, sarjat ja pelit vaikuttavalla tavalla lähelle.TK710Sti tehokas laservalonlähde tuottaa kirkkaat 3200 lumenia, ja 95 % Rec.709 -väriavaruuden kattavuus yhdessä aidon 4K UHD -resoluution ja HDR10-tuella varmistavat eloisat ja yksityiskohtaiset kuvat.
Pelaajille projektori tarjoaa loistavat puitteet ? huippunopea 4 ms vasteaika ja matala viive tekevät pelikokemuksesta saumattoman.
Älykkään viihdekeskuksen roolissa TK710STi ei myöskään petä: Google-sertifioitu Android TV tuo suosikkisovelluksesi, kuten Netflixin, käden ulottuville, ja AirPlay- sekä Chromecast-tuki tekevät sisällön jakamisesta vaivatonta.
BenQ TK710STi on suunniteltu nostamaan viihdekokemukset uudelle tasolle ? varma valinta kaikille, jotka haluavat nauttia laadusta.
- 3200 ANSI, 4K UHD, 4 ms vasteaika
- T/R 0,69 ~ 0,83 / 1,2 zoom , lyhyen etäisyyden projektori
- 95 % Rec 709 / HDR10 & HLG tuki
- 16.7 ms (1080P 60Hz), 16.7ms (2K 60Hz)*downscaling to 1080p 60Hz, 16.7 ms (4K 60Hz), 4.2 ms (1080P 240Hz)
- 31/28 dBA ääni
- ARC/eARC-tuki
- 3D Keystone , Kaksi HDMI 2.0b -liitäntää / HDR-pelitila
- Smart TV: Android TV ( sisäänrakennettu dongle) Netflix | Chromecast ja AirPlay
- Valkoinen / 3.1 kg
Liitännät:
- 2 x HDMI
- 1 x USB Type A
- 1 x RS232
- 3,5mm audio ulos
- 1 x kaiutin 5W
Pakkauksessa mukana tulevat tarvikkeet
- Android TV dongle QS02
- Kaukosäädin RCI074-paristolla
- Virtajohto
- Pika-aloitusopas
- Takuukortti
Additional information
| Weight | 4,35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 17 × 33,5 cm |
| Tuotteen paino, kg | 3.1 |
| Projektioteknologia | DLP |
| Tuotteen paino, g | 3100 |
| Liitännät | HDMI, USB-A, Micro USB, Serial (RS-232), Audio (3.5mm) |
| ANSI-lumenit | 3200 |
| Standardiresoluutio | UHD (3840×2160) |
| Valonlähde | Laser |
| Heittosuhde | 0.69-0.83 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 304.2 x 112.4 x 253.5 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1350:1 |
| Äänentaso, dB | 31 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Virrankulutus (enintään), W | 275 |
| Lamppujen käyttöikä, h | 20000 |
| Keystone korjaus, pystysuunta, ° | +/- 30 |
| Keystone korjaus, vaakasuunta, ° | +/- 30 |
| Kuvakoko, " | 60-300 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 5 |
| Zoom | 1.2 |
| Heijastusetäisyys, m | 1.44 |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 185.83 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 5 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 104.75 |
| Alkuperämaa | KIINA |












