ACER PROJEKTORI X1329 4800ANSI WXGA DLP
326,25 € + ALV
ACER PROJEKTORI X1329 4800ANSI WXGA DLP
3 in stock
Description
- 4 800 lumenin kirkkaus
- WXGA-resoluutio
- Acer ColorBoost3D?
- Acer BlueLightShield?
4 800 lumenin kirkkaus ja WXGA-resoluutio
Näe kristallinkirkkaat ja eloisat kuvat myös päivänvalossa tai keskisuurissa ja suurissa huoneissa jopa 4 800 lumenin kirkkaudella. 1280×800 WXGA-resoluutiolla voit heijastaa tarkempia ja yksityiskohtaisempia kuvia ja videoita kuin tavallisilla projektoreilla. Vapauta itsesi johtosotkusta helppojen langattomien heijastusvaihtoehtojen ja langattoman sovittimen avulla.
Acer ColorBoost3D?, LumiSense? ja BlueLightShield?
Toista luonnolliset värit ja kirkkaat kuvat Acerin ColorBoost3D?-tekniikalla. Acer LumiSense? säätää kuvan kirkkautta ja värikylläisyyttä katseltavan sisällön mukaan. Acer BlueLightShield? auttaa suojaamaan silmiäsi tarpeettomalta rasitukselta.
Acer ColorSafe II
Nauti luonnollisista ja tasalaatuisista väreistä ColorSafe II -tekniikan ansiosta, joka säätää RGB-tasoja dynaamisesti estääkseen värien haalistumista. Sisäänrakennetut tehokkaat kaiuttimet takaavat, että ääni on yhtä vaikuttava kuin kuva. Vähennä virrankulutusta jopa 70 % ja pidennä lampun käyttöikää jopa 15 000 tuntiin Acer EcoProjection -toiminnolla.
Additional information
| Weight | 3,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39,4 × 15,1 × 29,3 cm |
| Kaiuttimien teho, W | 1 x 3 |
| Valonlähde | Lamppu |
| Keystone korjaus, pystysuunta, ° | +/- 40 |
| Projektioteknologia | DLP |
| Tuotteen paino, g | 2400 |
| ANSI-lumenit | 4800 |
| Standardiresoluutio | WXGA (1280×800) |
| Heittosuhde | 1.55 – 1.7 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 299.5 x 220 x 105.1 |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 20000:1 |
| Lamppujen käyttöikä, h | 5000 |
| Tuotteen paino, kg | 2.4 |
| Äänentaso, dB | 29 |
| Liitännät | RCA, HDMI, Audio (3.5mm), VGA, DC-IN, Serial (RS-232) |
| RS-232 porttien määrä | 1 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |











