BENQ LH750 5000ANSI FHD 1.16-1.86 LED DLP
1408,90 € + ALV
BENQ LH750 5000ANSI FHD 1.16-1.86 LED DLP
1 in stock
Description
BenQ LH750 on kirkas ja tarkka 1080p LED-projektori, joka tarjoaa 5 000 ANSI-lumenin kirkkauden ja laajan 98 % Rec.709 -väriavaruuden tarkan ja elävän kuvantoiston takaamiseksi.Projektori hyödyntää edistynyttä 4-LED-valonlähdeteknologiaa, joka tarjoaa jopa 30 000 tunnin käyttöiän Eco-tilassa ilman lampunvaihtoja. Tämä tekee siitä pitkäikäisen ja huoltovapaan ratkaisun yrityskäyttöön. LH750 on varustettu 1,6-kertaisella zoomilla ja heittoetäisyydellä 1,16?1,88, mikä mahdollistaa joustavan asennuksen eri tiloihin. Automaattinen pystysuuntainen keystone-korjaus ja kulmansäätöominaisuus takaavat helpon ja tarkan kuvan kohdistuksen.
BenQ LH750 yhdistää korkean kirkkauden, tarkan värintoiston ja pitkän käyttöiän, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan yrityskäyttöön.
- 5 000 ANSI-lumenia, Full HD 1080p
- 98 % Rec.709 -väriavaruus
- Heittoetäisyys 1,16?1,88, 1,6x zoom
- 2D-keystone-korjaus, automaattinen pystysuuntainen keystone, Corner Fit ja Digital Shrink -säätö
- Yhteensopiva 4K HDR- ja HLG-signaalien kanssa (2 x HDMI 2.0b)
- LED valolähteen käyttöikä 20 000 tuntia normaalitilassa ja jopa 30 000 tuntia Eco-tilassa
- Langaton projisointimahdollisuus AirPlay- ja Miracast-tuen kanssa (vaatii erikseen hankittavan QCast Mirror EZC5201BS -Wi-Fi-modulin)
Liitännät:
- 2 x HDMI 2.0b
- 1 x USB Type-A
- 1 x RJ-45 (Ethernet)
- 1 x RS-232
- 1 x 3,5 mm audiolähtö
- Sisäänrakennettu 20 W kaiutin
Pakkauksessa mukana:
- Kaukosäädin paristoilla
- Virtajohto
- Pika-aloitusopas
Takuu: 3 vuotta
Additional information
| Weight | 9,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 43,5 × 29,5 cm |
| Projektioteknologia | DLP |
| Tuotteen paino, g | 5500 |
| Liitännät | HDMI, Ethernet (RJ-45), USB-A, Serial (RS-232), Audio (3.5mm) |
| Standardiresoluutio | FULL HD (1920×1080) |
| ANSI-lumenit | 5000 |
| Valonlähde | Lamppu |
| Heittosuhde | 1.16 – 1.88 |
| Keystone korjaus, pystysuunta, ° | +/- 30 |
| Keystone korjaus, vaakasuunta, ° | +/- 30 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 20 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 420.7 x 286.1 x 131.7 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| RS-232 porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Äänentaso, dB | 34 |
| Alkuperämaa | KIINA |







