SAMSUNG GALAXY TAB S10 LITE 5G GRAY 128 GB
420,45 € + ALV
SAMSUNG GALAXY TAB S10 LITE 5G GRAY 128 GB
6 in stock
Description
Taianomaista tekoälyä suurella näytöllä
Galaxy Tab S10 Lite sisältää älykkäitä AIominaisuuksia,
jotka tekevät arjestasi sekä helpompaa
että inspiroivampaa. Circle to Search with Google
-toiminnolla tyydytät helposti uteliaisuutesi ? ympyröit
vain sormellasi tai S Pen -kynällä sen mistä haluat
löytää lisää tietoa, ja tabletti hoitaa loput.
AI-työkalut, kuten Samsung Notes -sovelluksen
Math Assist ja Handwriting Assist auttavat sinua
ratkaisemaan monimutkaiset laskutoimitukset kohta
kohdalta ja muuntavat muistiinpanosi siistiksi tekstiksi.
Erikseen myytävässä näppäimistössä on Galaxy AI
Key -näppäin, jotta voit antaa komennot puheena tai
tekstinä suoraan Google Geminin tai Bixbyn AIavustajalle
ja saada välittömästi älykkäitä vastauksia.
Monipuolinen ja luotettava tabletti
Parempi suorituskyky, RAM-muisti, akku, nopeampi
lataus ja suurempi näyttö. Galaxy Tab S10 Lite on
tehty kestämään. Se on sekä ohuempi että kevyempi
ja samalla paljon tehokkaampi kuin edeltäjänsä.
Uusi Exynos 1380 -prosessori takaa sujuvamman
moniajon, nopeammat grafiikat ja lyhyemmät
latausajat. Akku kestää jopa 14 tunnin videotoiston
ja sen saa pikaladattua tunnissa jopa 50 %:iin.
Iso ja korkearesoluutioinen LCD-näyttö, jossa
on Vision Booster, tarjoaa kirkkaan kuvan jopa
auringonpaisteessa. Pölyn- ja vedenkestävyys,
nopea WiFi 6, SIM-tuki ja suurempi muistikapasiteetti
takaavat, että olet valmis arjen koitoksiin.
Paras osuus? S Pen -kynä aina valmiina.
Hyödyllinen S Pen -kynä tulee mukana, joten voit
aloittaa muistiinpanojen tekemisen, piirtämisen ja
luomisen saman tien. Kynässä on 4 096 painetasoa,
jotka mahdollistavat digitaalisen luomisen ilman
rajoja. Kynä kiinnittyy sulavasti tabletin sivuun, kun
et käytä sitä, joten sinun ei tarvitse huolehtia kynän
kadottamisesta.
Ominaisuudet, kuten käsinkirjoituksen
tunnistus, käännökset, S Pen to Text ja älykkäät
muistiinpanotoiminnot, tekevät inspiraation
muuttamisesta toteutukseksi helppoa.
Anna luovuutesi ja tuotteliaisuutesi virrata!
Additional information
| Weight | 0,78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2,2 × 27,2 × 18,3 cm |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Näytön koko, " | 10.9 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2112 x 1320 |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Liitännät | USB-C |
| Mobiiliyhteys | Kyllä |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Akun kapasiteetti, mAh | 8000 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 254.3 x 165.8 x 6.6 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Muistikapasiteetti | 6 GB |
| Takakamera, MP | 8 |
| Tuotteen paino, g | 524 |
| Prosessorin malli | Exynos 1380 |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Etukamera, MP | 5 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Maksimi muistikortin koko | 2 TB |
| Virkistystaajuus, Hz | 90 |
| IP-luokitus | IP42 |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Kyllä |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 25 |
| Alkuperämaa | VIETNAM |













