SAMSUNG GALAXY TAB S10+ 5G MOONSTONE GRAY 12GB/256GB
1201,40 € + ALV
SAMSUNG GALAXY TAB S10+ 5G MOONSTONE GRAY 12GB/256GB
6 in stock
Description
Lisää tuottavuutta tekoälyn avulla
Samsung Galaxy Tab S10+ tukee kaikkea tekemääsi
kätevillä tekoälytoiminnoilla.
S Pen -kynän ja Note Assist -toiminnon1 avulla
saat muistiinpanosi korjattuina ja halutessasi
myös yhteenvetona. Käännä kokonaisia
asiakirjoja ? myös PDF-muodossa ? tai muunna
äänitallennus automaattisesti tekstiksi.
Myös matemaattiset muistiinpanosi voidaan
kirjoittaa puhtaaksi ja saat samalla ratkaisun
yhtälöihin. Uuden näppäimistön AI-Key-painikkeella
pääset suoraan käyttämään Googlen
Gemini-tekoälyä. Voit kirjoittaa tekstikehotteen
tai sanoa mitä haluat, niin saat
älykkäitä ratkaisuja hetkessä.
Galaxy AI lisää luovuutta
Samsung Galaxy Tab S10+ on Galaxy AI:n
tukema1 luova studiosi, joka kulkee aina
mukanasi ja on valmiina toimiin ideoiden
tullessa. Paina S Pen -kynän painiketta, niin
esiin tulee monia tekoälysovelluksia, joilla
voit esimerkiksi tehdä luonnoksia, joista
Galaxy AI viimeistelee ammattilaistasoisen
kuvan. Circle to Search with Google
-hakutoiminnolla voit ympyröidä kohteen
sormellasi tai S Pen -kynällä suoraan kuvassa
tai videossa, jolloin tabletti etsii hakemasi.
Tehokasta ja älykästä suorituskykyä
Suuri 12,4″ Dynamic AMOLED 2X -näyttö
toistaa värit terävinä ja eloisina ja se toimii
hyvin myös ulkona sisäisen heijastukseneston
ansiosta. Uusi MediaTek-suoritin varmistaa,
että Galaxy AI toimii nopeasti ja intuitiivisesti.
Galaxy Tab S10+ on käytetty aiempia malleja
vahvempaa Armor Aluminium -materiaalia,
joten se kestää iskuja entistä paremmin.
Tabletissa on lisäksi kestävä akku, joka riittää
pitkiinkin tuottaviin päiviin.
Additional information
| Weight | 0,89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20,4 × 30,3 × 2,2 cm |
| Mobiiliyhteys | Kyllä |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Näytön koko, " | 12.4 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2800 x 1752 |
| Liitännät | USB-A (USB 3.x) |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB SSD |
| Akun kapasiteetti, mAh | 10090 |
| Tuotteen paino, g | 576 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 185.4 x 285.4 x 5.6 |
| Muistikapasiteetti | 12 GB |
| Takakamera, MP | 13 + 8 |
| Etukamera, MP | 12 |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Prosessorin malli | MediaTek Dimensity 9300+ |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Bluetooth | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
| Maksimi muistikortin koko | 1.5 TB |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| IP-luokitus | IP68 |
| Pakkaussisältö | Galaxy Tab S10+, S Pen, |
| SIM kortin tyyppi | pSIM + eSIM |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Kyllä |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Alkuperämaa | VIETNAM |















