SAMSUNG GALAXY TAB S10 FE 5G BLUE 8+128 GB
642,45 € + ALV
SAMSUNG GALAXY TAB S10 FE 5G BLUE 8+128 GB
4 in stock
Description
Inspiroidu ja ilmaise itseäsi eleganttisilla AI-avusteisilla Galaxy Tab S10 FE -tableteilla ja niiden mukana tulevalla S Pen -kynällä. Muotoilun yksityiskohtien vaaleat sävyt antavat säväkän ja näyttävän tyylin.
Hae mitä tahansa kuvaa, videota tai tekstiä näytöltäsi. Ympyröi, merkitse, raapusta tai napauta kohdetta löytääksesi sen, mikä herätti mielenkiintosi. Voit heittää hyvästit kuvankaappauksille.
Luo, opiskele ja pelaa sujuvasti Exynos 1580 -prosessorin suorituskyvyn ansiosta. Koe tekoälyn tehostamat innovaatiot ja lisää tuottavuutta niiden käytännöllisillä ominaisuuksilla. Molempien mallien runsas muisti mahdollistaa saumattoman moniajamisen ja sinulle tärkeiden asioiden tallentamisen jopa 2 Tt microSD-kortin tuella.
Koe korkearesoluutioinen, kirkas näyttö terävillä yksityiskohdilla ja sulavilla 90 Hz:n kuvilla. Vision Booster varmistaa, että näkymäsi pysyy kirkkaana myös ulkona jopa 800 nitin High Brightness Mode -tilassa. Jatka sisällöstäsi nauttimista näytöltä ja suojaat samalla silmiäsi kiitos vähennetyn sinisen valon.
Additional information
| Weight | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2,2 × 27,3 × 18,4 cm |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| Mobiiliyhteys | Kyllä |
| Tuotteen paino, g | 500 |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Kyllä |
| 5G modeemi | Kyllä |
| Tuetut videoformaatit | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Tuetut äänitiedostot | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| Sensorit | Kiihtyvyysanturi, Sormenjälkianturi, Gyrometri, Geomagneettinen anturi, Hall-anturi, Valoanturi |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Liitännät | USB-C |
| Näytön koko, " | 10.9 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2304 x 1440 |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Akun kapasiteetti, mAh | 8000 |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 165.8 x 6.0 x 254.3 |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| Takakamera, MP | 13 |
| Etukamera, MP | 12 |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Prosessorin malli | Exynos 1580 |
| Bluetooth | Kyllä |
| WLAN tyyppi | 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM, Wi-Fi Direct |
| Yhteensopivat muistikortit | MicroSD |
| Maksimi muistikortin koko | 2 TB |
| GPS | Kyllä |
| GLONASS | Kyllä |
| Videotallennus | UHD 4K (3840 x 2160) @30 fps |
| Alkuperämaa | VIETNAM |




