PHILIPS 55BDL4050Q 55″ 500NITS 24/7 ANDROID 10 SOC
832,40 € + ALV
PHILIPS 55BDL4050Q 55″ 500NITS 24/7 ANDROID 10 SOC
4 in stock
Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 134 × 14,1 × 83,5 cm |
| Ympäristösertifikaatit | FCC, RoHS compliant |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DVI-I, Ethernet (RJ-45), HDMI, IR, RS-232C, USB-A, micro SD |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Näytön koko, " | 55 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäinen player | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 400 x 400 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 5000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Vasteaika, ms | 9 |
| Energialuokka | E |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1241.8 x 63.6 x 712.6 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Tuotteen paino, kg | 17.2 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Virrankulutus, W | 63 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Käyttöjärjestelmä | Android 10 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Näyttövärejä | 16.7 M |
| Pikselitiheys, mm | 0.315 x 0.315 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Muistikapasiteetti | 16 + 3 GB |
| Kontrastisuhde (dynaaminen ) | 500000:1 |
| USB-A (USB 3.0) porttien määrä | 1 |
| RS-232 porttien määrä | 1 |
| Pakkaussisältö | RS232 daisy-chain cable |
| Alkuperämaa | PUOLA |









