LG ALL-IN-ONE THIN CLIENT, 27″, FHD, PENT CPU N6005, 16GB EMMC SSD, 8GB RAM, WIFI, BT, WEBCAM, IGELOS
751,10 € + ALV
LG ALL-IN-ONE THIN CLIENT, 27″, FHD, PENT CPU N6005, 16GB EMMC SSD, 8GB RAM, WIFI, BT, WEBCAM, IGELOS
1 in stock
Description
27” Full HD All-in-One Thin Client
- 27″ Full HD (1920×1080)
- IPS Display
- Built-in Full HD Webcam & Speakers
- Quad-core Processor
- Fanless Design
Additional information
| Weight | 12,22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71,8 × 53 × 23,5 cm |
| Kaareva | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, USB-A, USB-C |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kirkkaus, cd/m² | 250 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 5 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Näyttövärejä | 16.7 M |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Kallistuskulma, ° | -5 ~ 35 |
| Kaiuttimien teho, W | 3 |
| Korkeussäätö, mm | 130 |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Bronze, REACH, RoHS compliant |
| Kääntö, ° | 0 ~ 355 ±5 |
| Näytön väri | Musta |
| Näytön koko, " | 27 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Bluetooth | Kyllä |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| WLAN tyyppi | Intel Wireless-AX201 |
| Prosessorin malli | Intel Pentium N6005 (Max. 3.30GHz, 4M) |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 4 GB |
| Muistin nopeus, MHz | 2933 |
| Muistin tyyppi | DDR4 |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| USB-C porttien määrä | 1 |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Takuu | 3 V |












