LG 55SVH7F-A 55″ FHD IPS 700 NITS 24/7 VIDEOWALL 0.44MM BEZEL SOC
4072,20 € + ALV
LG 55SVH7F-A 55″ FHD IPS 700 NITS 24/7 VIDEOWALL 0.44MM BEZEL SOC
Out of stock
Additional information
| Weight | 23,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 137 × 26 × 85 cm |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Näytön koko, " | 55 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Liitännät | HDMI, DisplayPort, DVI-D, Audio (3.5mm), USB, RS-232C, Ethernet (RJ-45), IR |
| Kirkkaus, cd/m² | 700 |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| VESA-standardi, mm | 600 x 400 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1210.51 x 86.5 x 681.22 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 ° |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Tuotteen paino, kg | 16.8 |
| Virrankulutus, W | 210 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Display porttien määrä | 1 |
| Alkuperämaa | ETELÄ- KOREA |
| Takuu | 3 V |






