LG 43UH5N-M 43″ UHD IPS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
685,75 € + ALV
LG 43UH5N-M 43″ UHD IPS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
Out of stock
Description
LG 43UH5N-M on 43-tuumainen UHD-näyttö, joka tarjoaa teräväpiirtoisen kuvanlaadun IPS-paneelilla ja 500 nitin kirkkaudella. Näyttö on luotu jatkuvaan käyttöön (24/7), joten se sopii erinomaisesti liiketoiminnan tarpeisiin, kuten mainos- ja infonäytöiksi. Integroitu SoC (System-on-Chip) -arkkitehtuuri mahdollistaa sisällönhallinnan suoraan näytöltä ilman erillistä tietokonetta, mikä tehostaa työskentelyä. LG:n webOS-tekniikalla varustettuna se tarjoaa intuitiivisen ja käyttäjäystävällisen käyttökokemuksen. Sisäänrakennettu WiFi helpottaa liitettävyyttä ja mahdollistaa sisällön siirron vaivattomasti. Anti-glare-pinta (haze) varmistaa näkyvyyden haastavissakin valaistusolosuhteissa, mikä tekee näytöstä ihanteellisen julkisille tiloille, kuten kauppoihin, kokoustiloihin ja koulutuskäyttöön.
– Resoluutio: UHD (3840 x 2160)
– Paneeliteknologia: IPS
– Kirkkaus: 500 nittiä
– Käyttöaika: 24/7
– Liitettävyys: WiFi, webOS
– Käyttötarkoitus: Yrityskäyttö, infonäytöt, kaupalliset sovellukset
Additional information
| Weight | 12,68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13,4 × 104,5 × 66 cm |
| Tuotteen paino, kg | 11.1 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 963 x 29.7 x 556.2 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | webOS 6.0 |
| Virrankulutus, W | 83 |
| Ympäristösertifikaatit | ErP, Energy Star |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Liitännät | HDMI, DisplayPort, IR, USB-A (USB 2.0), RS-232C, Ethernet (RJ-45) |
| Näytön koko, " | 43 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| IP-luokitus | IPX5 |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 3 V |




