LG 27GS85Q 27″ QHD ULTRAGEAR™ NANO IPS 1MS (GTG) 200HZ
277,10 € + ALV
LG 27GS85Q 27″ QHD ULTRAGEAR? NANO IPS 1MS (GTG) 200HZ
2 in stock
Description
27? UltraGear QHD Nano IPS 180Hz (O/C 200Hz) gaming monitor, 1ms (GtG), DisplayHDR 400
- 27″ QHD (2560×1440) Nano IPS display
- 180Hz (O/C 200Hz) refresh rate
- Nano IPS 1ms (GtG) response time
- DisplayHDR 400 / DCI-P3 98% (Typ.)
- 3-side virtually borderless design
- VESA certified AdaptiveSync / NVIDIA G-SYNC Compatible / AMD FreeSync
Additional information
| Weight | 8,44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68,8 × 17,9 × 49,2 cm |
| Pelituotteet | Pelinäytöt |
| Näytön väri | Musta |
| Kaareva | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Näytön koko, " | 27 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 1 |
| Virkistystaajuus, Hz | 200 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2560 x 1440 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Liitännät | HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, USB-A, Audio (3.5mm) |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Ei |
| USB-C lataava | Ei |
| Virrankulutus, W | 32.16 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Tuotteen paino, g | 4300 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 6200 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 513.5 x 51.3 x 371.6 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 613.5 x 253.7 x 467.7 – 577.7 |
| Pikselitiheys, mm | 0.2331 x 0.2331 |
| Kallistuskulma, ° | -5 ~ +15 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Korkeussäätö, mm | 110 |
| Display porttien määrä | 1 |
| Alkuperämaa | KIINA |












