LENOVO WIRELESS MULTI-MODE PRO PLUS MOUSE 6050 (ECLIPSE BLACK)
20,05 € + ALV
LENOVO WIRELESS MULTI-MODE PRO PLUS MOUSE 6050 (ECLIPSE BLACK)
100 in stock
Description
Tämä hiljainen hiiri on suunniteltu ammattilaisille, jotka haluavat työskennellä tehokkaammin ja sujuvammin. Ergonominen muotoilu ja miellyttävä pintamateriaali tarjoavat mukavuutta koko päiväksi. Hiiri mahdollistaa tarkan työskentelyn korkealla tarkkuudella ja kolmitasoisella DPI-säädöllä, jopa 4000 DPI asti. Useat ohjelmoitavat painikkeet ja nelisuuntainen vieritysrulla auttavat käyttäjäänsä suorittamaan tehtävät helposti ja ammattitason tarkkuudella. Laite yhdistyy saumattomasti jopa kolmeen eri laitteeseen Bluetoothin ja 2.4 GHz -yhteyden kautta.
Valmistettu 95 % kierrätysmuovista ? sisältäen 20 % Lenovon omista tuotteista kierrätettyä muovia.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- Langaton yhteys: Bluetooth 5.3 tai 2.4 GHz USB-A vastaanottimella
- Hiljaiset painikkeet ja täysikokoinen
- Sopii oikea- ja vasenkätisille
- DPI-säätö jopa 4000 (3 tasoa)
- Ohjelmoitavat painikkeet ja nopeuteen reagoiva vieritysrulla
- 6 painiketta ja 4-suuntainen vieritysrulla (ylös/alas/vasen/oikea)
- Jopa 36 kuukauden käyttöaika yhdellä paristolla (AA)
- Väri: Eclipse Black
- Takuu 3 vuotta
Additional information
| Weight | 0,13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5,1 × 6,8 × 12,6 cm |
| Tuotteen tyyppi | Hiiri |
| Liitäntäteknologia | Langaton |
| Väri | Musta |
| Painikkeiden määrä | 10 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Ergonomisesti muotoiltu | Kyllä |
| Laitteen liitäntä | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows 10, Windows 11 |
| Hiiren mitat (L x S x K), mm | 113 x 61.2 x 36.4 |
| Paristojen määrä | 1 |
| Pariston tyyppi | AA |
| Alkuperämaa | KIINA |







