LENOVO ESSENTIAL WIRELESS COMPACT MOUSE
15,50 € + ALV
LENOVO ESSENTIAL WIRELESS COMPACT MOUSE
11 in stock
Description
Lenovo Essential Compact Wireless Mouse on täydellinen valinta niille, jotka arvostavat helppokäyttöisyyttä.
Hiiren kompakti koko ja langaton yhteys tekevät siitä loistavan kumppanin niin toimistoon kuin matkalle.
Muotoilunsa ansiosta se sopii oikea- ja vasenkätisille käyttäjille ja tarkka 1000 DPI:n optinen sensori varmistaa sujuvan käytön kaikissa tilanteissa.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- Langaton, 2.4 GHz Nano USB-A vastaanotin
- Pitkä akunkesto: jopa 12 kuukautta yhdellä AA-paristolla
- Sopii oikea- ja vasenkätisille
- 1000 DPI optinen sensori
- Paino 50g
- Mitat 56 x 98 x 32 mm
- Väri: musta
- Takuu 1 vuosi
Additional information
| Weight | 0,14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11,9 × 9 × 4,7 cm |
| Tuotteen tyyppi | Hiiri |
| Liitäntäteknologia | Langaton |
| Pakkaustyyppi | Yritys |
| Väri | Musta |
| Ergonomisesti muotoiltu | Ei |
| Salaus | Ei |
| Mobiili | Ei |
| Laitteen liitäntä | 2.4 GHz |
| Alkuperämaa | KIINA |








