LENOVO THINKSMART HUB (MTR)
2356,90 € + ALV
LENOVO THINKSMART HUB (MTR)
3 in stock
Description
Lenovo ThinkSmart Hub kokoushuonejärjestelmällä varmistat että kokoukset alkavat ajallaan ja kaikki osanottajat kuulevat ja näkevät toisensa selkeästi – aivan kuin kaikki olisivat samassa tilassa.
Esiasennetun Microsoft Teams Rooms -alustan käyttöönotto on vaivatonta ja koko laitekannan hallinta on helppoa ThinkSmart Manager hallintaportaalissa. Laitteissa on seuraavan työpäivän vasteajan Premier Support onsite palvelu. Nämä ominaisuudet tekevät ThinkSmart laitteista alan luotettavimman ja helppokäyttöisimmän neuvotteluhuoneratkaisun.
Tärkeimmät ominaisuudet
- Käyttöjärjestelmä Windows 11 IoT Enterprise SAC 64bit
- Esiasennettu Microsoft Teams Rooms
- Intel Core? i5-8365U vPro® neliydinsuoritin
- Integroitu 16GB 2400MHz keskusmuisti
- 256GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0×4 NVMe
- Tuki kahdelle ulkoiselle näytölle
- 360 astetta kääntyvä 10.1″ 16:10 likaa hylkivä heijastamaton FullHD kosketusnäyttö
- LED tilaindikaattori näytön jalustassa ja päällä
- Infrapunapohjainen läheisyystunnistin käynnistää laitteen automaattisesti kun käyttäjä tulee kolmen metrin etäisyydelle
- Neljä Premium tuned kaiutinta (4x 3W)
- Neljä ympärisäteilevää mikrofonia 360 asteen vastaanotolla, melun- ja kierronpoisto
- Intel Gigabit ethernet ja Intel 9560 11ac DualBand WLAN + BT5.0
- Etupaneelissa 3.5mm audio combo liitäntä
- Liitännät rungossa: HDMI in, Displayport, RJ45, 2xUSB-A 3.1 Gen2, 1xUSB-C 2.0 (support data transfer and display)
- ThinkSmart One Cable liitäntä: 3xUSB-A 3.2 Gen1, 1xUSB-C 3.2 Gen1, 2xHDMI out, 1xRJ-45, virtaliitin.
- Kensington turvalukko ja pöytään asennetteva lukittava ThinkSmart One Cable kytkentälaatikko
- Mitat 240x200x185.3mm
- Paino 2.45kg
- Ulkoinen 90W Slim Tip virtalähde
- Mukana toimitettavat kaapelit: ThinkSmart One Cable (1.83m)
- Perustakuu 3Y Premier Support NBD
- Yhden vuoden ThinkSmart Start -käyttöönottopalvelu
- Maksuton ThinkSmart Manager Basic ohjelmisto + yhden vuoden ThinkSmart Manager Premium -tilaus
Additional information
| Weight | 4,62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33,4 × 29,8 × 26 cm |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Intel Smart Cache, MB | 6 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.10 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel vPro | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 IoT Enterprise |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Kyllä |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DisplayPort, Ethernet (RJ-45), HDMI, USB-A (USB 3.x), USB-C |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Emolevyn piirisarja | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 2 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Muistin enimmäismäärä | 16 GB |
| Muistin nopeus, MHz | 2400 |
| Muistin tyyppi | DDR4 |
| Muistipaikat | 0 |
| Näytönohjain | Intel HD Graphics |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjain perhe | Intel HD Graphics |
| Optinen asema | N/A |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 1.60 |
| Prosessorin malli | Intel Core i5-8365U (Max. 4.10GHz, 6M, 4C) |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorityyppi | Intel Core i5 |
| Prosessoriytimien määrä | 4 |
| RAID-ohjain | Ei |
| SSD-levyn tyyppi | M.2 PCIe NVMe |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB SSD |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 200 x 240 x 185 |
| Tuotteen paino, g | 2450 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Virtalähde, W | 90 |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Takuu | 36 KK |







