LENOVO NEO 50A G5 I5-13420H/23.8FHDT/16GB/512SSD/W11P/3OS
1060,85 € + ALV
LENOVO NEO 50A G5 I5-13420H/23.8FHDT/16GB/512SSD/W11P/3OS
Out of stock
Description
Lenovo ThinkCentre Neo 50a on 23.8″ Full HD kosketusnäytöllä varustettu All-In-One yritystietokone. Tehokas Intel Core i5 H-sarjan suoritin pitää huolen siitä, että tietojenkäsittely sujuu aina jouhevasti.
Monitor Stand -runkotyypin ansiosta tuote näyttää ulospäin tavalliselta työpöytänäytöltä.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- Käyttöjärjestelmä Windows 11 Pro 64-bit
- Suoritin Intel Core i5-13420H (8C/12T/12MB)
- Suorittimessa 4xP-core 2.1/4.6GHz, 4xE-core 1.5/3.4GHz
- Kosketusnäyttö 23.8″ FHD (1920×1080) IPS 250nits
- 5.0MP infrapunakamera
- Keskusmuisti 16GB DDR5 5200MHz sodimm
- Keskusmuistin määrä max. 32GB (2×16)
- Levy 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0
- Näytönohjain Intel UHD Graphics
- Stereokaiuttimet 2x3W
- LAN Gigabit Ethernet 100/1000M
- WLAN Intel Wi-Fi AX201 802.11ax 2×2 ja Bluetooth 5.2
- Liitännät 1xHDMI-In, 1xHDMI-Out, 1xUSB-C 3.2. 1xUSB3.2, 2xUSB2.0, RJ-45, 3.5mm audio combo
- Mukana langaton näppäimistö ja hiiri
- TPM 2.0 turvasiru
- Virtalähde 135W 90%
- Perustakuu 3v. on-site
- Paino 6.0kg
Lenovo CO2 Offset Gen2 päästökompensointi
- Tämän laitteen valmistuksesta, kuljetuksesta ja elinkaaren aikana kulutetusta sähköstä muodostuvat hiilidioksipäästöt on kompensoitu maailmanlaajuisen Climeco organisaation kautta YK:n hyväksymiin ympäristöhankkeisiin.
Ympäristö- ja energiasertifikaatit
- ENERGY STAR 8.0, EPEAT Silver Registered, ErP Lot 3 and Lot 7, GREENGUARD, RoHS / WEEE / REACH, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Ultra Low Noise
Additional information
| Weight | 9,35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66,5 × 22,5 × 54 cm |
| Bluetooth-versio | 5.2 |
| WLAN tyyppi | Intel Wi-Fi 6 AX201 11ax |
| Näytönohjain perhe | Intel UHD Graphics |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Prosessoriytimien määrä | 8 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Liitännät | Audio (3.5mm), Ethernet (RJ-45), HDMI, USB-A, USB-C |
| Prosessorityyppi | Intel Core i5 |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Kyllä |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
| RAID-ohjain | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Emolevyn piirisarja | Intel SoC platform |
| Vapaat muistipaikat | 1 |
| Valmistajan arvio: Kuljetuksen CO2 -päästöt, kg | 54.4 |
| Valmistajan arvio: Käytön aikaiset CO2 -päästöt, kg | 130 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 152.1 |
| Valmistajan arvio: Tuotepakkauksen CO2 -päästöt, kg | 10.3 |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 540 x 192 x 431 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Optinen asema | Ei |
| Tuotteen paino, g | 6000 |
| Muistin nopeus, MHz | 5200 |
| Muistipaikat | 2 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 1 |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Silver, Energy Star 8.0, ErP, GREENGUARD, REACH, RoHS compliant, WEEE |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.60 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| SSD-levyn tyyppi | M.2 PCIe NVMe |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 330 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Valmistajan arvio: Kierrätyksen CO2 -päästöt, kg | 6.89 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Muistin enimmäismäärä | 32 GB |
| Prosessorin malli | Intel Core i5-13420H (Max. 4.60GHz, 12M, 8C) |
| Virtalähde, W | 135 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Näytön koko, " | 23.8 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Kameran kokonaisresoluutio, MP | 5 |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Takuu | 36 KK |










