GARMIN VIVOACTIVE 5, BLACK/SLATE, WW
195,15 € + ALV
GARMIN VIVOACTIVE 5, BLACK/SLATE, WW
12 in stock
Description
Tunne itsesi aidosti vívoactive 5 -älykellon ansiosta. Laadukas valmentaja ranteessa on suunniteltu tukemaan tavoitteitasi kaikilla tasoilla. Tässä GPS-älykellossa on kirkas, värikäs näyttö ja sen akunkesto on jopa 11 päivää. Siinä on olennaiset terveys- ja kunto-ominaisuudet nimenomaan parantamaan ymmärrystäsi kehostasi. Body Battery -energianseurannalla voit tarkkailla energiatasoasi, ja saat henkilökohtaista tietoa esimerkiksi unen, torkkujen, stressin ja harjoitusten perusteella. Paranna unesi laatua henkilökohtaisen univalmentajan ja torkkujen tunnistuksen avulla. Avuksi saat myös lisää tietoja, kuten sykevälivaihtelun tilan (annetut tiedot ovat tarkahko arvio seurattavista mittauksista). Voit lisätä päiviisi vaihtelua yli 30 sisäisellä urheilusovelluksella mm. aktiivisille pyörätuolin käyttäjille. Lisäksi edistykselliset harjoitusominaisuudet ylläpitävät suorituskykyäsi. Pariliitettynä älypuhelimeen voit vastaanottaa älykkäät ilmoitukset esimerkiksi teksti- ja sähköpostiviesteistä suoraan vívoactive 5 -kelloon. Käytettävissä on myös yhteysominaisuuksia, kuten musiikin tallennus ja Garmin Pay -lähimaksu.
Additional information
| Weight | 0,13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6,8 × 7 × 14 cm |
| Näyttötyyppi | AMOLED |
| GPS | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Sykemittaus | Kyllä |
| Vedenkestävä | Kyllä |
| Vaihdettava ranneke | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| GLONASS | Kyllä |
| Tuotteen paino, g | 46 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Sensorit | Barometrinen korkeusmittari, Gyroskooppi, Kiihtyvyysmittari, Kompassi, Lämpömittari, Valoisuuden tunnistin |
| Näytön koko, " | 1.2 |
| Akkukesto käyttötilan mukaan | Kyllä |
| ANT+ | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 42.2 x 42.2 x 11.1 |
| Näytön resoluutio | 390 x 390 |
| Muistikapasiteetti | 4 GB |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Näytön koko, mm | 30.4 |
| Lyhyt yhteenveto | Tunne itsesi aidosti vívoactive 5 -älykellon ansiosta. Laadukas valmentaja ranteessa on suunniteltu tukemaan tavoitteitasi kaikilla tasoilla. Tässä GPS-älykellossa on kirkas, värikäs näyttö ja sen akunkesto on jopa 11 päivää. Siinä on olennaiset terveys- ja kunto-ominaisuudet nimenomaan parantamaan ymmärrystäsi kehostasi. |
| Alkuperämaa | TAIWAN |










