GARMIN VIVOMOVE TREND IVORY PEACH
195,15 € + ALV
GARMIN VIVOMOVE TREND IVORY PEACH
Out of stock
Description
Täydellinen tyyli kellon ympäri. vívomove Trend-hybridiälykellossa ajaton analoginen kello yhdistyy älytoimintoihin, joihin kuuluvat ilmoituikset pariliitetystä älypuhelimesta ja Garmin pay-lähimaksu (tuotetuissa maissa ja maksujärjestelmissä). Oikeiden kellon viisareiden alta paljastuu kätketty kosketusnäyttö. Terveys- ja hyvinvointiominaisuuksiin kuuluvat Body Battery-energiatason seuranta, syke, unen laadun pisteytys ja paljon muuta.
Additional information
| Weight | 0,15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6,5 × 7 × 14 cm |
| Näyttötyyppi | LCD |
| Vedenkestävä | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| Vaihdettava ranneke | Kyllä |
| Akkukesto käyttötilan mukaan | Jopa 5 päivää (älykellotila), jopa 1 lisäpäivä kellotilassa |
| Akun tyyppi | Lithium-Ion |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 40 x 40 x 11.9 |
| Näytön resoluutio | 346 x 254 |
| Tuotteen paino, g | Pelkkä runko: 28.3g, silikonirannekkeen kanssa: 43.3g |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Alkuperämaa | TAIWAN |










