DIGITUS INDUSTRIAL 4-PORT GIGABIT POE SWITCH + 1 UPLINK DIN RAIL, EXTENDED TEMP. RANGE
76,15 € + ALV
DIGITUS INDUSTRIAL 4-PORT GIGABIT POE SWITCH + 1 UPLINK DIN RAIL, EXTENDED TEMP. RANGE
Out of stock
Description
DIGITUS®-teollinen Gigabit-kytkin on suunniteltu vaativiin ympäristöihin, joissa se altistuu kosteudelle, lämpötilan vaihteluille ja tärinälle. Laajan -40 °C ? 80 °C lämpötila-alueensa ansiosta se toimii luotettavasti myös äärimmäisissä olosuhteissa.
PoE-portit, joissa on IEEE802.3af/at-tuki, voivat syöttää PoE-yhteensopiville laitteille jopa 30 W tehoa per portti. Tämä takaa jatkuvan käytettävyyden herkissä sovelluksissa, kuten liikenteessä, tuotannossa, liikennejärjestelmissä ja turvavalvonnassa.
Helppo plug-and-play-järjestelmä mahdollistaa kytkimen nopean integroinnin käyttöympäristöön. Gigabit-yhteyksien ansiosta tämä teollisuuskytkin tarjoaa joustavan ja kustannustehokkaan ratkaisun teollisiin sovelluksiin.
Additional information
| Weight | 0,53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16,8 × 13,7 × 5,5 cm |
| Porttien määrä | 5 |
| Power over Ethernet (PoE) -tuki | Kyllä |
| Kytkin tyyppi | Unmanaged |
| MAC osoitetaulukon koko | 2K |
| IP-luokitus | IP40 |
| Käyttölämpötila, °C | -40 – 80 |
| Auto MDI/MDI-X | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |






