DIGITUS DIGITUS 8-PORT RJ 45 GE SWITCH 8 X 10/ 100/1000 MBIT/S
28,40 € + ALV
DIGITUS DIGITUS 8-PORT RJ 45 GE SWITCH 8 X 10/ 100/1000 MBIT/S
Out of stock
Description
DN-80066-1 SOHO -verkkokytkin on ihanteellinen ratkaisu koti- ja pientoimistoverkkoihin. Sen 8 Gigabit-porttia tarjoavat nopeat ja luotettavat yhteydet kaikille laitteillesi. Helpon plug-and-play-asennuksen sekä kompaktin, tuulettimettoman rakenteensa ansiosta se vaatii vain vähän ylläpitoa ja sopii täydellisesti mihin tahansa verkkoympäristöön.
Additional information
| Weight | 0,38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9,4 × 15 × 9,6 cm |
| Kytkin tyyppi | Unmanaged |
| Porttien määrä | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) -tuki | Ei |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 8 |
| Ethernet LAN -siirtonopeudet, Mbit/s | 10/100/1000 |
| MAC osoitetaulukon koko | 4K |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 67 x 140 x 26 |
| Kytkentäkapasiteetti, Gbit/s | 16 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Välitysnopeus, Mpps | 11.9 |
| Pakkaussisältö | 8-porttinen kytkin |
| Auto MDI/MDI-X | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |













