DELL PRO 24 AIO I5-14500T/23.8FHD/16GB/512SSD/WLAN/W11P/1BW
1097,10 € + ALV
DELL PRO 24 AIO I5-14500T/23.8FHD/16GB/512SSD/WLAN/W11P/1BW
60 in stock
Description
Dell Pro 24 All-in-One yhdistää yritystason työaseman suorituskyvyn, modernit AI-valmiudet ja minimalistisen muotoilun yhdeksi tehokkaaksi kokonaisuudeksi. Tämän 23,8 tuuman All-in-One-ratkaisun ytimeen on valittavissa uusimman sukupolven Intel Core ja Core Ultra -suorittimia, mukaan lukien NPU:lla varustetut tekoälysuorittimet. Ratkaisu on suunniteltu nykyaikaisiin hybridityöympäristöihin, joissa tarvitaan tilaa säästävää, mutta suorituskykyistä työasemaa.
Pro 24 AIO tarjoaa korkean resoluution FHD HDR -kameran, kirkkaan mattaheijastamattoman näytön (100 Hz), sekä monipuoliset yhteistyöominaisuudet. Sisäänrakennetut stereokaiuttimet, hyvät säädettävät jalustavaihtoehdot ja tyylikäs harmaa muotoilu tekevät siitä ihanteellisen ratkaisun päivittäiseen toimistokäyttöön. Lisäksi laite tukee jopa 64 Gt DDR5-muistia ja kahta M.2 SSD-asemaa. Dell Pro 24 AIO on rakennettu kestävästi: se sisältää jopa 52 % kierrätysmuovia ja toimitetaan 100 % uusiutuvasta tai kierrätetystä materiaalista valmistetussa pakkauksessa.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- Suoritin: Intel Core i5-14500T (14 ydintä, 20 säiettä, 24MB, jopa 4,8 GHz)
- Muisti: 16 Gt DDR5 SODIMM 4800 MT/s (1/2 käytössä)
- Tallennustila: 512 Gt SSD M.2 PCIe
- Näytönohjain: Intel UHD Graphics 770 (integroitu)
- Näyttö: 23,8″ FHD (1920×1080), 100 Hz, heijastamaton, IPS, 250 nit
- Kamera: FHD HDR -kamera, integroidut mikrofonit
- Käyttöjärjestelmä: Windows 11 Pro (Englanti, Suomi, Ruotsi, Norja, Tanska)
- Langaton yhteys: Intel Wi-Fi 6E AX211, 2×2, Bluetooth
- Virtalähde: 130 W (7.4mm barrell) (ulkoinen)
- Mitat (K x L x S): 354,3 x 540 x 57,9 mm (ilman jalustaa)
- Paino: 5,22?6,53 kg (ilman jalustaa)
Liitännät:
- 1x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gbps, PowerShare) (oikealla)
- 1x USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gbps) (alapuolella)
- 1x kuuloke/mikrofoni-yhdistelmäliitäntä (vasemmalla)
- 2x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Gbps) (takana)
- 2x USB-A 2.0 Smart Power On (takana)
- 1x DisplayPort++ 1.4a / HDCP 2.3 (takana)
- 1x RJ-45 Ethernet (1 Gbps) (takana)
Laajennettavuus:
- 2x DDR5 SODIMM (max 64 Gt) (1/2 käytössä)
- 1x M.2 2230 (Wi-Fi/BT) (käytössä)
- 1x M.2 2230/2280 SSD (käytössä)
- 1x SD-kortinlukija
Turvallisuus:
- Discrete TPM 2.0, Chassis Intrusion -kytkin
- Kensington-kaapelilukkopaikka
Toimitussisältö:
Sisältää langattoman näppäimistön ja hiiren (KM5221W, Nordic ? musta)
Takuu ja palvelu:
Vuoden Dell NBD Basic Warranty -on-site varaosatakuu, vasteaika seuraava työpäivä.
Additional information
| Weight | 11,67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 79,5 × 19,2 × 49,5 cm |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| RAID-ohjain | Ei |
| Ympäristösertifikaatit | Energy Star, EPEAT Silver |
| Lyhyt yhteenveto | <p><b>Dell Pro 24 All-in-One</b> yhdistää yritystason työaseman suorituskyvyn, modernit AI-valmiudet ja minimalistisen muotoilun yhdeksi tehokkaaksi kokonaisuudeksi. Tämän 23,8 tuuman All-in-One-ratkaisun ytimeen on valittavissa uusimman sukupolven Intel Core ja Core Ultra -suorittimia, mukaan lukien NPU:lla varustetut tekoälysuorittimet. Ratkaisu on suunniteltu nykyaikaisiin hybridityöympäristöihin, joissa tarvitaan tilaa säästävää, mutta suorituskykyistä työasemaa.</p> <p>Pro 24 AIO tarjoaa korkean resoluution FHD HDR -kameran, kirkkaan mattaheijastamattoman näytön (100 Hz), sekä monipuoliset yhteistyöominaisuudet. Sisäänrakennetut stereokaiuttimet, hyvät säädettävät jalustavaihtoehdot ja tyylikäs harmaa muotoilu tekevät siitä ihanteellisen ratkaisun päivittäiseen toimistokäyttöön. Lisäksi laite tukee jopa 64 Gt DDR5-muistia ja kahta M.2 SSD-asemaa. Dell Pro 24 AIO on rakennettu kestävästi: se sisältää jopa 52 % kierrätysmuovia ja toimitetaan 100 % uusiutuvasta tai kierrätetystä materiaalista valmistetussa pakkauksessa.</p> |
| Prosessorityyppi | Intel Core i5 |
| Prosessorin malli | Intel Core i5-14500T (Max. 4.80GHz, 24M, 14C) |
| Prosessoriytimien määrä | 14 |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.80 |
| Intel Smart Cache, MB | 24 |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Intel vPro | Ei |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d / VT-rp |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 8 |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 6 |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin nopeus, MHz | 4800 |
| Muistin enimmäismäärä | 64 GB |
| Muistipaikat | 2 |
| Vapaat muistipaikat | 1 |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics 770 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjain perhe | Intel UHD Graphics |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Kirkkaus, cd/m² | 250 |
| Virkistystaajuus, Hz | 100 |
| Näytön koko, " | 24 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Asennuskielivaihtoehdot | Englanti, Ruotsi, Suomi, Norja, Tanska |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Virtalähde, W | 130 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 540 x 57.9 x 354.3 |
| Tuotteen paino, g | 5220 – 6530 |
| Liitännät | USB-A, USB-C, Audio (3.5mm), DisplayPort, Ethernet (RJ-45) |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Display porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 3 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| Optinen asema | Ei |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 12 KK |












