BROTHER MFC-L9570CDWT
1117,00 € + ALV
BROTHER MFC-L9570CDWT
1 in stock
Description
Maksimoi suorituskyky suurella käyttäjäystävällisellä kosketusnäytöllä ja erittäin
nopealla automaattisella dokumentinsyöttölaitteella.
Tärkeimmät ominaisuudet
- Tulostaa jopa 31 väri- ja mustavalkosivua minuutissa
- Skannaa 2-puolisena jopa 100 väri- ja mustavalkokuvaa minuutissa
- 17.6 cm kosketusnäyttö
- USB, langaton ja gigatavun kiinteä verkkoliitäntä
- NFC (mobiilitulostukseen ja korttiautentikointiin)
- Jopa 6500 sivun aloitusvärit (musta, syaani, magenta ja keltainen)
3 vuoden SWAP-laitevaihtotakuu edellyttäen että laite rekisteröidään Brotherin sivuilla
https://atyourside.brother.fi/fi-fi/register-your-device
60 päivän sisällä ostopäivästä. Muuten takuu 2 vuotta.
Additional information
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 67,9 × 103,5 cm |
| Tulostusteknologia | Värilaser |
| Väritulostus | Kyllä |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 31 |
| Vakioliitännät | ETHERNET 10 / 100 BASE TX, IEEE 802.11 B/G/N, USB 2.0, Wi-Fi Direct |
| Paperinsyöttökapasiteetti, arkkia | 250 + 500 |
| Kaksipuolinen tulostus | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kuukausikapasiteetti (max), sivua | 6000 |
| Lyhyt yhteenveto | Maksimoi suorituskyky suurella käyttäjäystävällisellä kosketusnäytöllä ja erittäin nopealla automaattisella dokumentinsyöttölaitteella. |
| Kopiointinopeus (musta, normaalilaatu, A4), cpm | 31 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Faksitoiminnot | Puhelinluettelo, Kaiuttimen/soittoäänen voimakkuus, Etäasennus, Etäkäyttö, Pikaskannaus, PC-faksilähetys ja -vastaanotto, Vastaanotto paperin loppuessa, Lähetys-/vastaanottomuisti paperin loppuessa, Harmaasävyt, Faksaa palvelimelle, Faksileima, Faksi/puhelinkytkin, Virheetön vastaanotto (ECM), Distinctive Ring Detection (UK, DK only), Kansilehti, Sarjalähetys, Lähetys, Erälähetys, Automaattinen uudelleenvalinta, Automaattinen kaksipuolinen faksaus, Automaattinen pienennys, Faksin edelleenlähetys, Internetfaksi (I-Fax), Faksimodeemi, Etäylläpito |
| Sisäinen muisti, MB | 1000 |
| Näyttö | 17.6 cm värillinen kosketusnäyttö |
| All In One -toiminnot | Fax, Kopiointi, Skannaus, Tulostus |
| WLAN tyyppi | IEEE 802.11b/g/n |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 495 x 526 x 682 |
| Tuotteen paino, g | 42600 |
| Virrankulutus, W | 580 |
| Äänenpainetaso, dB | 49 |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Sähköjohto, Pika-asennusopas, Laite, Ajuriohjelmisto – Windows®, Tulostustarvikkeet, Rumpuyksikkö, Hukkavärisäiliö, Siirtohihna |
| Salaus / suojaus | Kiinteän verkon suojaus: |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Tulostin: |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A4), sivua/min. | 31 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (MV, A4, ready), sek. | 15 |
| Ensimmäisen sivun tulostus (väri, A4, ready), sek. | 15 |
| Mobiili- ja pilvitulostuspalvelut | Brother iPrint & Scan, Apple AirPrint, Brother Print Service Plugin, Mopria |
| Verkkovalmius | Kyllä |
| Tuetut tulostusmateriaalikoot | Vakiopaperikasetti (kasetti 1) (A4, Letter, A5, A5 (Pitkä sivu), Executive, Legal, Folio, Mexico Legal), Kaksipuolinen tulostus (A4) |
| Skannaustarkkuus, dpi | 19200 x 19200 dpi interpoloituna |
| Ympäristösertifikaatit | Nordic Swan |
| Alkuperämaa | KIINA |




