ZYXEL SFP-SX-D 1000BASESX SFP MODULE (5Y WARRANTY)
39,25 € + ALV
ZYXEL SFP-SX-D 1000BASESX SFP MODULE (5Y WARRANTY)
10 in stock
Description
Zyxel SFP-SX-D lähetin-vastaanotin-moduuli
Gigabitin 1000BaseSX monimuotokuitu (multi-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Maksimi etäisyys 550 m. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio.
Additional information
| Weight | 0,04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11,5 × 6,2 × 2,5 cm |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 13.40 x 56.00 x 12.40 |
| Tuotteen paino, g | 24 |
| Aallonpituus, nm | 850 |
| Liitäntä | LC |
| Sertifikaatit | 21 CFR 1040.10 and 1040.11 compliant, CSA, Class 1 Laser, TUV |
| Herkkyys, dB | -17 |
| Enimmäisteho | -3 dBm |
| Enimmäisvirta, A | 0.25 |
| Kantama, m | 550 |
| Virta | 3.1 – 3.5 V |
| Lyhyt yhteenveto | Zyxel SFP-SX-D lähetin-vastaanotin-moduuli. Gigabitin 1000BaseSX monimuotokuitu (multi-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Maksimi etäisyys 550 m. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio. |
| Alkuperämaa | KIINA |




