TP-LINK ARCHER T3U AC1300 WIFI MINI USB ADAPTER
16,55 € + ALV
TP-LINK ARCHER T3U AC1300 WIFI MINI USB ADAPTER
Out of stock
Description
Archer-T3U on 802.11ac -standardia tukeva langaton USB-sovitin sisäisellä antennilla. Se tukee AC1300 -kaksitaajuustekniikkaa mikä mahdollistaa moninkertaisesti nopeamman yhdeyden vanhempiin N-verkkoihin verrattuna.
Ultimate Wi-Fi Speed ? AC1300 (400 Mpbs on 2.4GHz band and 867 Mbps on 5GHz band) wireless speed with the next generation Wi-Fi – 802.11ac
Dual Band Wireless ? 2.4GHz and 5GHz band for flexible connectivity
Mini design ?Mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance
Super Speed USB 3.0 Port – Up to 10x faster transfer speeds than USB 2.0
MU-MIMO – Delivers highly efficient wireless connection
Supported Operating System ? Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS X
Additional information
| Weight | 0,15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13,9 × 3 cm |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 40.5 × 19.72 × 10.29 |
| Liitännät | USB 3.0 |
| Salaus / suojaus | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Järjestelmävaatimukset | Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS X |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Varastointilämpötila, °C | -40 – 70 |
| Langaton standardi | 802.11 a, 802.11 ac, 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n |
| Sertifikaatit | CE, FCC, RoHS |
| Antennityyppi | Omni Directional |
| Taajuusalue, GHz | 2.4, 5 |
| Langattomat ominaisuudet | Ad-Hoc / Infrastructure mode |
| Liitäntä | USB 3.0 |
| Lyhyt yhteenveto | Archer-T3U on 802.11ac -standardia tukeva langaton USB-sovitin sisäisellä antennilla. Se tukee AC1300 -kaksitaajuustekniikkaa mikä mahdollistaa moninkertaisesti nopeamman yhdeyden vanhempiin N-verkkoihin verrattuna. |
| Alkuperämaa | KIINA |






