SAMSUNG 43″ QM43C UHD 500 NITS 24/7 SOC WIFI
677,05 € + ALV
SAMSUNG 43″ QM43C UHD 500 NITS 24/7 SOC WIFI
91 in stock
Description
Introducing the QMC series, the slimmest display in
the Samsung?s UHD signage offerings. This products
deliver an unparalleled slim design that fits into any
business, while delivering the visual quality to make
a big impact. The sleek form factor is easily installed
to fit any room design and delivers stunning visual
performance. Dynamic Crystal Color and Quantum
Processor Lite 4K delivering consistent, lifelike colors
to any content. This is not just a display for simple
advertising. It?s a display that brings the solutions,
tools, and picture quality to grow to your business, no
matter what industry you?re in.
Additional information
| Weight | 11,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 109 × 13 × 66,5 cm |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Näytön koko, " | 43 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Paneelin tyyppi | VA |
| Pikselitiheys, mm | 0.245 x 0.245 |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Liitännät | DisplayPort, HDMI, USB-A (USB 2.0), Audio (3.5mm), RS-232C, Ethernet (RJ-45) |
| Display porttien määrä | 1 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 969.5 x 28.5 x 557.8 |
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
| Kehyksen paksuus, mm | 11.5 |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 7.0 |
| Prosessorin malli | CA73 1.6GHz Quad-Core |
| Tallennuskapasiteetti | 16 GB |
| IP-luokitus | IP5x |
| Salaus / suojaus | 802.1 x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Alkuperämaa | VIETNAM |

