SAMSUNG 43″ QB43R UHD 350 NITS 16/7 SOC WIFI
767,70 € + ALV
SAMSUNG 43″ QB43R UHD 350 NITS 16/7 SOC WIFI
Out of stock
Description
Samsungin uudet QBR-sarjan näytöt tarjoavat luokkansa parhaan UHD-tarkkuuden ja sisällön älykkään UHD-skaalauksen. Dynamic Crystal Color tekee väreistä virheettömän vivahteikkaita ja muotoilu on ohutta.
Samsungin uusissa QBR-sarjan malleissa on UHD 4K -tarkkuus, joka tekee kuvasta todenmukaisemman ja terävämmän kuin koskaan ennen.
Samsungin huippuluokan älykäs UHD-skaalausteknologia korjaa kuvan reunat ja vähentää rakeisuutta, jolloin voidaan nauttia upeasta UHD-kuvanlaadusta vaikka sisältö olisi tarkkuudeltaan heikompaa. Tämä tulevaisuuden vaatimukset täyttävä ratkaisu varmistaa luokkansa parhaan kuvanlaadun alkuperäisen sisällön laadusta riippumatta.
QBR-sarjassa käytetään Dynamic Crystal Color -tekniikkaa, jonka 10-bittinen kuvankäsittely tekee väreistä virheettömiä ja antaa katsojille mahdollisuuden nauttia jopa miljardista värisävystä. HDR+-toiminto tekee tavallisesta sisällöstä HDR-laatuista, mikä terävöittää kontrastia ja tekee väreistä elävämpiä.
QBR-sarjan muotoilu on symmetristä, mikä helpottaa seinälle ripustamista ja antaa mahdollisuuden useamman näytön saumattomaan yhdistämiseen. Näytön litteä taustapuoli ja ohut muoto varmistavat, että se näyttää hyvältä pitkään.
QBR-näytöillä on uusi ratkaisu, jolla johdot saa siististi piiloon katseilta. Näin myymälät voivat tarjota asiakkailleen visuaalisesti houkuttelevan ostoskokemuksen, vaikka näytön taustapuolikin olisi näkyvissä.
Sisäinen Wi-Fi ja Bluetooth auttavat luomaan vuorovaikutteisempia palveluja ja helpottamaan yrityksen sisällön näyttämistä. QBR-sarjan näytöt auttavat tekemään verkkoyhteyksistä helpompia ja käyttämään vuorovaikutteista Beacon-teknologiaa myymälöissä. Siten ne auttavat yrityksiä ottamaan askeleen vähittäismyynnin tulevaisuuteen.
Additional information
| Weight | 13,31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 109 × 14,7 × 67,5 cm |
| Näytön koko, " | 43 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 5000:1 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Liitännät | DVI-D, HDMI/HDCP, Audio (3.5mm), DVI, USB, RS-232C, Ethernet (RJ-45), IR |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| USB porttien määrä | 2 |
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Jännite, V | 100-240 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 967.5 x 48.3 x 557.7 |
| Tuotteen paino, kg | 9.9 |
| Kehyksen paksuus, mm | 9.2 (sivut ja yläreuna) 11.2 (alareuna) |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Paneelin tyyppi | N/A |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| Käyttöjärjestelmä | Tizen 4.0 |
| Näyttövärejä | 16.7 M |
| Väri | Musta |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Lyhyt yhteenveto | Samsungin uudet QBR-sarjan näytöt tarjoavat luokkansa parhaan UHD-tarkkuuden ja sisällön älykkään UHD-skaalauksen. Dynamic Crystal Color tekee väreistä virheettömän vivahteikkaita ja muotoilu on ohutta. |
| Alkuperämaa | VIETNAM |



