PHILIPS 75BDL3511Q 75″ UHD 400 NITS 18/7
1095,75 € + ALV
PHILIPS 75BDL3511Q 75″ UHD 400 NITS 18/7
Out of stock
Additional information
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 178,6 × 18,8 × 106,2 cm |
| Näytön koko, " | 75 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DVI-I, Ethernet (RJ-45), HDMI, RS-232C, USB-A (USB 2.0) |
| VESA-standardi, mm | 600 x 400 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Energialuokka | G |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1683.5 x 59.5 x 961.7 |
| Tuotteen paino, g | 37300 |
| Virrankulutus, W | 180 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Kehyksen paksuus, mm | 14.9 |
| Toiminta-aika | 18/7 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Alkuperämaa | KIINA |



