PHILIPS 55BDL3511Q 55″ UHD 400 NITS 18/7
591,05 € + ALV
PHILIPS 55BDL3511Q 55″ UHD 400 NITS 18/7
3 in stock
Additional information
| Weight | 19,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 134,5 × 14,1 × 80,7 cm |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DVI-I, Ethernet (RJ-45), HDMI, RS-232C, USB-A (USB 2.0) |
| Toiminta-aika | 18/7 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Näytön koko, " | 55 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| VESA-standardi, mm | 400 x 400 |
| Energialuokka | G |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 9 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1300:1 |
| Virrankulutus, W | 140 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Tuotteen paino, g | 16600 |
| Kehyksen paksuus, mm | 13.9 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1241.8 x 63.6 x 712.6 |
| Alkuperämaa | KIINA |





