PHILIPS 10BDL3351T 10” P-CAP, ANDROID 13, POE, WIFI
259,90 € + ALV
PHILIPS 10BDL3351T 10? P-CAP, ANDROID 13, POE, WIFI
Out of stock
Description
Philips 10BDL3351T/00 on huippuluokan 10 tuuman kosketusnäyttö, joka on suunniteltu erityisesti yrityskäyttöön. Tämä laadukas Full HD -näyttö tarjoaa erinomaisen kuvanlaadun ja selkeän katselukokemuksen. Monikosketusteknologia mahdollistaa laajat interaktiiviset sovellukset, jotka tukevat sujuvaa ohjausta ja optimaalista käytettävyyttä. Näyttö on varustettu kätevillä liitännöillä, kuten HDMI- ja USB-liitännöillä, mikä tarjoaa joustavat mahdollisuudet eri laitteistojen integrointiin. Lisäksi tämän laitteen fiksu suunnittelu ja luja rakenne takaavat kestävyyden kovassakin käytössä, kuten julkisissa tiloissa, opetuksessa tai myyntipistekäytössä. Android-käyttöjärjestelmä antaa mahdollisuuden käyttää esiasennettuja yrityssovelluksia ja mukauttaa näyttöä eri tarpeisiin. Philips 10BDL3351T/00 on ihanteellinen ratkaisu modernin yrityksen digitaalisiin esittely- ja viestintätarpeisiin.
Additional information
| Weight | 1,58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33,5 × 28 × 11 cm |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1280 x 800 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Näytön koko, " | 10.1 |
| Liitännät | HDMI out, Audio (3.5mm), Ethernet (RJ-45), micro SD, USB-A (USB 2.0), USB-C |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | N/A |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| VESA-standardi, mm | 75 x 75 |
| Vasteaika, ms | 35 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 262 x 24.75 x 164 |
| Tuotteen paino, kg | 0.8 |
| Katselukulma (pysty), ° | 160 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 160 |
| Virrankulutus, W | 4 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Virrankulutus (enintään), W | 13 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Käyttöjärjestelmä | Android 13.0 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Näyttövärejä | 16.7 M |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Kaapelilukon aukko | Kensington |
| Sertifikaatit | CB |
| Tallennuskapasiteetti | 8 GB |
| Muistikapasiteetti | 2 GB |
| WLAN tyyppi | 802.11 ac/a/b/g/n |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |





