OPTOMA ML1080ST FULL HD 1200ANSI SHORT THROW MINI PJ 0.78:1
1064,70 € + ALV
OPTOMA ML1080ST FULL HD 1200ANSI SHORT THROW MINI PJ 0.78:1
Out of stock
Additional information
| Weight | 2,23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 31 × 12 cm |
| Projektioteknologia | DLP |
| Tuotteen paino, g | 2200 |
| ANSI-lumenit | 1200 |
| Liitännät | USB-C, HDMI, USB-A, Serial (RS-232), Audio (3.5mm) |
| Standardiresoluutio | FULL HD (1920×1080) |
| Valonlähde | Laser |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 157 x 135 x 68 |
| Kuvasuhde | 16:10 / 4:3 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 3000000:1 |
| Äänentaso, dB | 24 – 28 |
| Lamppujen käyttöikä, h | 30000 |
| Keystone korjaus, pystysuunta, ° | +/- 40 |
| Keystone korjaus, vaakasuunta, ° | +/- 40 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 3 |
| Virrankulutus, W | 32 – 57 |
| IP-luokitus | IP5X |
| Heittosuhde | 0.78:1 |
| Zoom | Fixed |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Polttoväli, mm | N/A |
| Alkuperämaa | KIINA |






