LG ULTRAGEAR 32GS75Q 31,5″ QHD, IPS, 180HZ, 2XHDMI, 1XDP
277,10 € + ALV
LG ULTRAGEAR 32GS75Q 31,5″ QHD, IPS, 180HZ, 2XHDMI, 1XDP
Out of stock
Description
32? UltraGear QHD IPS 180Hz -pelinäyttö, 1ms (GtG), DisplayHDR 400
- 31,5 tuuman QHD (2560×1440) IPS -näyttö
- 180 Hz:n virkistystaajuus
- IPS 1ms (GtG) vasteaika
- DisplayHDR 400 / sRGB 99 % (tyyp.)
- 3-sivuinen lähes reunukseton malli
- NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync
Additional information
| Weight | 10,55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 52,5 × 16,5 cm |
| Pelituotteet | Pelinäytöt |
| Näytön väri | Musta |
| Energialuokka | F |
| Kaareva | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Näytön koko, " | 32 |
| Vasteaika, ms | 1 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Virkistystaajuus, Hz | 180 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2560 x 1440 |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Pikselitiheys, mm | 0.2727 x 0.2727 |
| Liitännät | HDMI, DisplayPort 1.4, Audio (3.5mm) |
| Virrankulutus, W | 33.6 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| USB-C lataava | Ei |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 7500 |
| Tuotteen paino, g | 5600 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Ei |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 713.9 x 54 x 428.2 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 713.9 x 253.7 x 501 – 611 |
| Display porttien määrä | 1 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kallistuskulma, ° | -5 – +15 |
| Korkeussäätö, mm | 110 |
| Alkuperämaa | KIINA |











