LG LED SIGNAGE, P1.5MM ALL IN ONE, 136″ FHD 500CD/M2 24/7, WEBOS, SPEAKER
23928,85 € + ALV
LG LED SIGNAGE, P1.5MM ALL IN ONE, 136″ FHD 500CD/M2 24/7, WEBOS, SPEAKER
2 in stock
Additional information
| Weight | 238 kg |
|---|---|
| Dimensions | 191,5 × 90,5 × 94,5 cm |
| Näytön koko, " | 136 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| IP-luokitus | IP50 |
| Virkistystaajuus, Hz | 3840 |
| Liitännät | HDMI, DP, USB-A, RS-232C, IR, Digital Audio Out (Optical), Ethernet (RJ-45) |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 8000:1 |
| Ympäristösertifikaatit | RoHS compliant, REACH |
| Katselukulma (pysty), ° | 140 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 160 |
| Tuotteen paino, kg | 154 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 8 |
| Virrankulutus, W | 950 |
| Käyttöjärjestelmä | webOS |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Virrankulutus (enintään), W | 1600 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Takuu | 3 V |








