LG 98UH5J-H 98″ UHD IPS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
7838,90 € + ALV
LG 98UH5J-H 98″ UHD IPS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
3 in stock
Description
-
LG:n päivitetyissä UH5F-H-sarjan näytöissä on heijastamaton pinta, joten kuva ei vääristy kirkkaammissakaan olosuhteissa. Tämä yhdistettynä tarkkaan UHD-resoluutioon ja kirkkaaseen 500nitsin paneeliin takaa erittäin laadukkaan kuvan. Sisäänrakennetun WebOS-käyttöjärjestelmän ansiosta sisällön hallinta ja tuottaminen on erittäin helppoa ja vaivatonta. UH5F-H-sarja tukee myös yleisimpiä AV-hallinnointijärjestelmiä kuten Crestronia. LG:n Control Managerin avulla myös useamman näytön tilan seuraaminen onnistuu vaivattomasti etänä. Näytöt tukevat myös 4 lähteen samanaikaista toistoa PBP-ominaisuuden avulla.
- 98? UHD
- 500 nits
- 3x HDMI, DP, DVI-D, USB 2.0, RS232, RJ45, Audio, IR
- Sisäänrakennetut kaiuttimet
- Portrait & Landscape
- Haze 28%
- Toiminta-aika 24/7
Additional information
| Weight | 102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 234,2 × 42 × 138,6 cm |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| Jännite, V | 100?240 |
| Liitännät | RS-232C, USB-A (USB 2.0), Audio (3.5mm), DVI-D, DisplayPort, Ethernet (RJ-45), HDMI, IR |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 800 x 400 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1100:1 |
| Pivot ominaisuus | N/A |
| Kuvasuhde | N/A |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 2191.8 x 83.8 x 1246.8 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus, W | 75 |
| Kehyksen paksuus, mm | 14.9 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Tuotteen paino, kg | 66 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 98 |
| Alkuperämaa | ETELÄ- KOREA |
| Takuu | 3 V |






