LG 75UR762H3ZC 75″ UHD SMART HOTEL NANOCELL TV 16/7 DVB-T2/S2/C WIFI
2595,15 € + ALV
LG 75UR762H3ZC 75″ UHD SMART HOTEL NANOCELL TV 16/7 DVB-T2/S2/C WIFI
1 in stock
Additional information
| Weight | 37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 181 × 19,3 × 112 cm |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Näytön koko, " | 75 |
| Energialuokka | G |
| Liitännät | HDMI, RS-232C, CI, USB-A (USB 2.0), Audio (3.5mm) |
| VESA-standardi, mm | 400 x 400 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1678 × 964 × 59.9 |
| Tuotteen paino, kg | 31.4 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 10 + 10 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Virrankulutus, W | 202 |
| Virrankulutus (enintään), W | 225 |
| Virittimen tyyppi | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 3 V |








