LG 75UN640S0LD 75″ UHD 330 NITS 16/7 DVB-T2/S2/C WIFI
945,75 € + ALV
LG 75UN640S0LD 75″ UHD 330 NITS 16/7 DVB-T2/S2/C WIFI
Out of stock
Additional information
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 182 × 19,2 × 111,5 cm |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Virrankulutus, W | 202 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Tuotteen paino, g | 31400 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 1678 x 362 x 1027 |
| Virittimen tyyppi | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| VESA-standardi, mm | 400 x 400 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 75 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), Ethernet (RJ-45), HDMI, RS-232C, USB-A (USB 2.0) |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Energialuokka | G |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 3 V |









