LG 55EW5TK-A 55” FHD OLED 400 NITS 18/7 TRANSPARENT TOUCH
22250,40 € + ALV
LG 55EW5TK-A 55? FHD OLED 400 NITS 18/7 TRANSPARENT TOUCH
Out of stock
Additional information
| Weight | 23,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 133,5 × 20,3 × 94,5 cm |
| Paneelin tyyppi | N/A |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1225.5 x 832.9 x 7.4 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Tuotteen paino, kg | 14.6 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| Kaapelin pituus, m | 1.55 |
| Virrankulutus, W | 280 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Energialuokka | G |
| Sisäinen player | Ei |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Näytön koko, " | 55 |
| Liitännät | DP, Ethernet (RJ-45), HDMI, IR, RS-232C, USB |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| Toiminta-aika | N/A |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Ei |
| VESA-standardi, mm | N/A |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 150000:1 |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Kuvasuhde | N/A |
| Alkuperämaa | ETELÄ- KOREA |
| Takuu | 3 V |



