LG 49UM5N-H 49″ UHD IPS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
588,25 € + ALV
LG 49UM5N-H 49″ UHD IPS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
Out of stock
Additional information
| Weight | 14,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 122 × 15 × 74 cm |
| Näytön koko, " | 49 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Liitännät | DP, HDMI, IR, RS-232C, USB-A (USB 2.0) |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| Käyttöjärjestelmä | webOS 6.0 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| IP-luokitus | IP5X |
| VESA-standardi, mm | 300 x 300 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1102 x 57.7 x 634 |
| Tuotteen paino, kg | 11.4 |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 3 V |









