LG 49UH5J-H 49″ UHD IPS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
801,05 € + ALV
LG 49UH5J-H 49″ UHD IPS 500 NITS 24/7 SOC WIFI HAZE
Out of stock
Description
-
LG:n päivitetyissä UH5F-H-sarjan näytöissä on heijastamaton pinta, joten kuva ei vääristy kirkkaammissakaan olosuhteissa. Tämä yhdistettynä tarkkaan UHD-resoluutioon ja kirkkaaseen 500nitsin paneeliin takaa erittäin laadukkaan kuvan. Sisäänrakennetun WebOS-käyttöjärjestelmän ansiosta sisällön hallinta ja tuottaminen on erittäin helppoa ja vaivatonta. UH5F-H-sarja tukee myös yleisimpiä AV-hallinnointijärjestelmiä kuten Crestronia. LG:n Control Managerin avulla myös useamman näytön tilan seuraaminen onnistuu vaivattomasti etänä. Näytöt tukevat myös 4 lähteen samanaikaista toistoa PBP-ominaisuuden avulla.
- 49? UHD
- 500 nits
- 3x HDMI, DP, DVI-D, USB 2.0, RS232, RJ45, Audio, IR
- Sisäänrakennetut kaiuttimet
- Portrait & Landscape
- Haze 28%
- Toiminta-aika 24/7
Additional information
| Weight | 17,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 118,5 × 15 × 77,5 cm |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 49 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DVI-D, DisplayPort, Ethernet (RJ-45), HDMI, IR, RS-232C, USB-A (USB 2.0) |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 300 x 300 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1100:1 |
| Pivot ominaisuus | N/A |
| Kuvasuhde | N/A |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1098.6 x 39.9 x 644.5 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Virrankulutus, W | 75 |
| Kehyksen paksuus, mm | 9.9 – 14.4 |
| HDMI -porttien määrä | 3 |
| Tuotteen paino, kg | 15.4 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 1098.6 x 290 x 694.3 |
| Jännite, V | 100?240 |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 3 V |







