LG 43UM662H4LC 43″ SMART HOTEL UHD TV DVB-T2/C/S2 WIFI AIRSERVER
390,65 € + ALV
LG 43UM662H4LC 43″ SMART HOTEL UHD TV DVB-T2/C/S2 WIFI AIRSERVER
3 in stock
Description
LG 43UM662H4LC 43″ SMART HOTEL UHD TV on suunniteltu erityisesti hotelli- ja yrityskäyttöön, tarjoten erinomaisen kuvanlaadun lisäksi monipuoliset älytoiminnot. Tämä 43 tuuman Ultra HD -televisio tukee DVB-T2/C/S2-standardeja, mikä tekee siitä yhteensopivan useiden lähetysteknologioiden kanssa. Sen sisäänrakennettu WiFi ja AirServer-ominaisuus mahdollistavat langattoman sisällön jakamisen suoraan laitteisiin, mikä helpottaa esitysten ja viihteen jakamista. LG:n kehittynyt kuvaprosessoriteknologia takaa terävät ja eloisat värit, jotka parantavat katselukokemusta. Hotellikäyttöön optimoidut ominaisuudet, kuten monitasoiset lukitustoiminnot, Mukautettu käyttöliittymä ja helppo päivitysten hallinta tekevät siitä ihanteellisen valinnan ammattikäyttöön. Lisäksi televisiossa on HDMI- ja USB-liitännät laitteiden monipuolista yhdistämistä varten. Tyylikäs ja minimalistinen muotoilu sekä musta väri tekevät siitä sopivan mihin tahansa ympäristöön.
Additional information
| Weight | 10,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 105 × 65,5 cm |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Tuotteen paino, g | 8800 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 967 x 303 x 623 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 12000 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 967 x 57.1 x 564 |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 3 V |












