LG 43UL3J-E 43″ UHD IPS 300 NITS 16/7 SOC WIFI
580,85 € + ALV
LG 43UL3J-E 43″ UHD IPS 300 NITS 16/7 SOC WIFI
Out of stock
Description
UL3J-sarjan UHD-näyttö tarjoaa yleisölle selkeämmän katseluelämyksen, jossa on kirkkaat värit ja hienot yksityiskohdat. Sen langattomat ratkaisut ja monipuoliset liitännät takaavat laaja-alaisen käytön. LG:n WebOS mahdollistaa sulavan materiaalin toiston ilman ulkoisia soittimia. Näytön USB-datakloonaus ominaisuus mahdollistaa asetusten vaivattoman kopioinnin.
- 43? UHD
- IPS-paneeli
- Kirkkaus 300 cd/m²
- Toiminta-aika 16/7
- Sisäänrakennetut kaiuttimet
- HDMI x3
- Portrait / Landscape
Additional information
| Weight | 10,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 104,5 × 13,5 × 65,7 cm |
| Kirkkaus, cd/m² | 300 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Virrankulutus, W | 80 |
| Virrankulutus (enintään), W | 120 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1300:1 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Sisäinen player | Ei |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Näytön koko, " | 43 |
| Liitännät | HDMI, USB-A (USB 2.0), RS-232C, Ethernet (RJ-45) |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 967 x 57.1 x 564 |
| Tuotteen paino, g | 8800 |
| Tuotteen paino, kg | 8.8 |
| Kehyksen paksuus, mm | Off : 6.9/6.9/6.9/18.4<br> |
| Alkuperämaa | PUOLA |
| Takuu | 3 V |







