LG 38WR85QC 38″ 3840X1600 IPS CURVED 144HZ, USBC 90W PD, RJ45, 4XUSB3, 2XHDMI, 1XDP
983,80 € + ALV
LG 38WR85QC 38″ 3840X1600 IPS CURVED 144HZ, USBC 90W PD, RJ45, 4XUSB3, 2XHDMI, 1XDP
Out of stock
Description
38” UltraWide QHD+ (3840×1600) Curved -näyttö
- 38? 21:9 WQHD+ (3840×1600) Curved Nano IPS -näyttö
- VESA Display HDR? 600 / DCI-P3 98 % (tyyp.)
- 144 Hz:n virkistystaajuus / IPS 1 ms (GtG)
- PBP / PIP, Kaksoisohjaus (sisäänrakennettu KVM)
- Korkeus-/kallistus-/kääntösäätö jalustalla
- USB Type-C, HDMI, DP, RJ45, USB (Upstream/downstream)
Additional information
| Weight | 13,71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 23,3 × 54 cm |
| Näytön väri | Valkoinen |
| USB-C latausteho max., W | 90 |
| Näytön koko, " | 38 |
| Kaareva | Kyllä |
| Virkistystaajuus, Hz | 144 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 1600 |
| Liitännät | USB-C, HDMI, Ethernet (RJ-45), USB-A, DisplayPort 1.4, Audio (3.5mm) |
| Vasteaika, ms | 1 |
| Energialuokka | F |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Kirkkaus, cd/m² | 450 |
| Pikselitiheys, mm | 0.2291 x 0.2291 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kuvasuhde | 21:9 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Latausteho, W | 90 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 7 |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Kallistuskulma, ° | -5 ~ 25 |
| Korkeussäätö, mm | 110 |
| Kääntö, ° | -15 ~ +15 |
| Tuotteen paino, g | 8000 |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 896.4 x 306.8 x 483.9-593.9 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 10500 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 896.4 x 110.1 x 394.4 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Display porttien määrä | 1 |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| USB-C porttien määrä | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.0) porttien määrä | 4 |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Alkuperämaa | KIINA |










