LENOVO ESSENTIAL WIRELESS KEYBOARD & MOUSE G2 NORDIC (AI)
39,75 € + ALV
LENOVO ESSENTIAL WIRELESS KEYBOARD & MOUSE G2 NORDIC (AI)
Out of stock
Description
Lenovo Essential Wireless Combo Keyboard & Mouse Gen2 on modernin työpisteen luottoratkaisu. Ohut ja viimeistelty näppäimistö takaa sulavan kirjoituskokemuksen, kun taas ergonomisesti muotoiltu hiiri sopii yhtä hyvin oikea- ja vasenkätisille. Hiljainen näppäintuntuma ja täysikokoinen hiiri tuovat käyttömukavuutta, joka kestää koko työpäivän. Lisäksi 65 % kierrätysmuovista valmistettu rakenne tukee vastuullisempaa työskentelyä laadusta tinkimättä.
Näppäimistössä on Copilot-näppäin, joka avaa Windowsin tekoälypohjaisen Copilot-avustajan. Jos Copilot ei ole käytettävissä tai aktivoitu laitteessa, näppäimen painaminen avaa Windows-haun.
Tärkeimmät ominaisuudet
- Näppäimistöasettelu: Nordic
- 2,4 GHz langaton yhteys Nano USB-A vastaanottimella
- Hiljaiset ja matalaprofiiliset näppäimet
- Täysikokoinen 1600 DPI:n optinen hiiri
- Näppäimistön käyttöikä jopa 10 miljoonaa painallusta
- Valmistettu 65 % kierrätysmateriaalista
- Mukana 1xAA paristo ja 1xAAA paristo
- 3 vuoden takuu
Additional information
| Weight | 0,71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52,1 × 14,3 × 4,2 cm |
| Näppäimistöasettelu | Nordic |
| Hiiren mitat (L x S x K), mm | 110.1 x 61.5 x 36.1 |
| Näppäimistön mitat (LxSxK), mm | 422.3 x 134.5 x 21.9 |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| Liiketarkkuus, dpi | 1600 |
| Väri | Musta |
| Ergonomisesti muotoiltu | Ei |
| Laitteen liitäntä | 2.4 GHz |
| Salaus | Ei |
| Mobiili | Ei |
| Alkuperämaa | KIINA |








