KINGSTON 64 GB CANVAS GO PLUS GEN4 MICROSD, A2, U3, V30 (200R/100W) + ADAPTER
21,25 € + ALV
KINGSTON 64 GB CANVAS GO PLUS GEN4 MICROSD, A2, U3, V30 (200R/100W) + ADAPTER
12 in stock
Description
Kingston Canvas Go! Plus microSD -muistikortti, 64 GB
- Soveltuu videokuvaukseen jopa 4K-tarkkuudella!
- Ihanteellinen valinta mm. droneihin ja toimintakameroihin
- Uskomattomat nopeudet – lukunopeus jopa 200 MB/s
- Kestävä
Kingston Canvas Go! Plus microSD -muistikortit ovat optimoitu toimintakameroihin ja lennokkeihin: U3- ja V30-nopeusluokat mahdollistavat keskeytymättömän 4K Ultra-HD -videoiden tallentamisen jopa nopeatempoisissa tilanteissa. Kun halutaan dokumentoida äärimmäisiä urheilusuorituksia tai ikuistaa henkeäsalpaavia näkymiä yläilmoista, Canvas Go! Plus takaa luotettavan ja viiveettömän suorituskyvyn.
- microSD, sisältää SD-adapterin
- Kapasiteetti: 64 GB
- Suorituskyky: 200/100 MB/s luku/kirjoitus, UHS-I, U3, V30, A2
- Tiedostojärjestelmä: exFAT
- Käyttölämpötila: -25 – 85°C
- Säilytyslämpötila: -40 – 85°C
Additional information
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,2 × 10,2 × 11,5 cm |
| Liitäntätyyppi | Micro SDXC |
| Käyttölämpötila, °C | -25 – 85 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 11 x 15 x 1 |
| Muistikortin tyyppi | Micro SD |
| Tiedostojärjestelmä | exFAT |
| Lyhyt yhteenveto | Kingston Canvas Go! Plus microSD -muistikortit ovat optimoitu toimintakameroihin ja lennokkeihin: U3- ja V30-nopeusluokat mahdollistavat keskeytymättömän 4K Ultra-HD -videoiden tallentamisen jopa nopeatempoisissa tilanteissa. |
| Kirjoitusnopeus, MB/s | 100 |
| Lukunopeus, MB/s | 200 |
| Muistikapasiteetti | 64 GB |
| Alkuperämaa | TAIWAN |






