KINGSTON 500 GB NV3 M.2 2280 PCIE 4.0 NVME SSD
100,65 € + ALV
KINGSTON 500 GB NV3 M.2 2280 PCIE 4.0 NVME SSD
56 in stock
Description
Kingstonin NV3 PCIe 4.0 NVMe SSD on seuraavan sukupolven tallennusratkaisu, jota ohjaa Gen 4×4 NVMe -ohjain. Se tarjoaa jopa 6 000/5 000 MB/s luku- ja kirjoitusnopeudet. SSD kuluttaa vähemmän virtaa ja tuottaa vähemmän lämpöä, optimoiden järjestelmän suorituskykyä ilman arvon menetystä. Kompakti, yksipuolinen M.2 2280 (22×80 mm) -muotoilu laajentaa tallennustilaa jopa 4 teratavuun² säästäen tilaa muille komponenteille. Kokeile NVMe-nopeuksia NV3:lla.
Saatavilla kapasiteetteina 500 Gt ? 4 Tt, tarjoten kaiken tarvittavan tilan sovelluksille, asiakirjoille, valokuville, videoille, peleille ja muulle.
Additional information
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,8 × 12,8 × 18,3 cm |
| Kiintolevyn tyyppi | SSD |
| Kiintolevyn liitäntä | M.2 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 70 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 22 x 80 x 2.3 |
| Tuotteen paino, g | 7 |
| Kirjoitusnopeus, MB/s | 3000 |
| Kiintolevyn kapasiteetti | 500 GB |
| Alkuperämaa | TAIWAN |


