KINGSTON 128 GB CANVAS SELECT PLUS GEN3 SD, UHS-I, U1, V10 (150R)
20,55 € + ALV
KINGSTON 128 GB CANVAS SELECT PLUS GEN3 SD, UHS-I, U1, V10 (150R)
Out of stock
Description
Kingston Canvas Select Plus SD -muistikortti, 128 GB
- Soveltuu hyvin mm. FullHD (1080p) -videokuvan tallennukseen
- UHS-I- ja V10-suorituskyky – lukunopeus jopa 150 MB/s
- Kestävä
Kingstonin tehokkaan ja luotettavan Canvas Select Plus SD -kortin lukunopeus on jopa 150 MB/s ? se on ihanteellinen valinta kameroihin ja täysteräväpiirtovideoiden tallentamiseen. Luokan 10 UHS-I-nopeuksilla se takaa sujuvan toiminnan ja tasaisen suorituskyvyn. Kestävänä ja monipuolisena tuotteena se on täydellinen jokapäiväisiin tallennustarpeisiin.
- SD
- Kapasiteetti: 128 GB
- Suorituskyky: 150 MB/s luku, UHS-I, U1, V10
- Tiedostojärjestelmä: exFAT
- Käyttölämpötila: -25 – 85°C
- Säilytyslämpötila: -40 – 85°C
Additional information
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11,5 × 10,1 × 0,2 cm |
| Tiedostojärjestelmä | exFAT |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 24 x 32 x 2.1 |
| Käyttölämpötila, °C | -25 – 85 |
| Liitäntätyyppi | SDXC |
| Muistikortin tyyppi | SD |
| Muistikapasiteetti | 128 GB |
| Lukunopeus, MB/s | 150 |
| Lyhyt yhteenveto | Kingstonin tehokkaan ja luotettavan Canvas Select Plus SD -kortin lukunopeus on jopa 150 MB/s ? se on ihanteellinen valinta kameroihin ja täysteräväpiirtovideoiden tallentamiseen. |
| Alkuperämaa | TAIWAN |




