JABRA PANACAST 20, 4K, USB 3.0 CABLE (TYPE C TO A) – 1.5M PROVIDED
162,85 € + ALV
JABRA PANACAST 20, 4K, USB 3.0 CABLE (TYPE C TO A) – 1.5M PROVIDED
2 in stock
Description
JABRA PANACAST 20
Suunniteltu älykkäisiin tekoälyavusteisiin videotapaamisiin
Henkilökohtainen videokamera.
Uudistuneena.
Koe uuden sukupolven älykkäät, turvalliset ja mobiilit videoneuvottelut Jabra PanaCast 20:n avulla. Henkilökohtaiseen käyttöön tarkoitettu premium-tason kokouslaite hyödyntää viimeisintä tekniikkaa tarjotakseen älykkään, tehokkaan ja ainutlaatuisen videokokemuksen: PanaCast on henkilökohtainen videoneuvottelulaitteesi, täysin uudistuneena.
Innovatiivinen teknologiamme hyödyntää edistyksellisiä prosessoreita, tehokasta sisäänrakennettua tekoälyä ja premiumlaatuista 13 megapikselin kameraa, joiden avulla se tarjoaa reaaliaikaista, terävää ja kristallinkirkasta 4K Ultra-HD-kuvaa ? käytännössä viiveettä. Voit pitää presentaatiosi tai luentosi rauhassa tietäen, että sinä (ja esittämäsi materiaali) esiinnytte eduksenne.
PanaCast 20 toimii kaikkien johtavien UC-alustojen kanssa, joten voit liittyä tapaamisiin aina yhtä helposti, olipa käytössäsi mikä järjestelmä tahansa.
Additional information
| Weight | 0,35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13,4 × 16 × 5 cm |
| Kameran resoluutio | 4K |
| Tuotteen paino, g | 136 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 44 x 25 x 80 |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 (64-bit and |
| Liitännät | USB-C |
| Kaapelin pituus, m | 1.5 |
| Näkökenttä, vaaka (°) | 90 |
| Näkökenttä, pysty (°) | 75 |
| Kuvakennon koko, " | 1/3.2 " |
| Optiikka | 2.26mm |
| Alkuperämaa | MALESIA |



