I3SIXTY 3 50″ + MOBILE STAND
2086,20 € + ALV
I3SIXTY 3 50″ + MOBILE STAND
Out of stock
Additional information
| Weight | 16,2916 kg |
|---|---|
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Näytön koko, " | 50 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), Audio In, DisplayPort, Ethernet (RJ-45), HDMI, Micro USB, RS-232, SPDIF, TF Card, USB-A, USB-B, USB-C |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kirkkaus, cd/m² | 450 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Sisäinen player | Ei |
| VESA-standardi, mm | 400 x 400 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 4000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | LCD |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 1134 x 66 x 655 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Tuotteen paino, kg | 26.5 |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 10 |
| Virrankulutus, W | 89.7 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Käyttöjärjestelmä | Android 13.0 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 2 |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Näyttövärejä | 1.07 B |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| Ympäristösertifikaatit | CE, ErP, FCC, RoHS compliant |
| Display porttien määrä | 1 |
| Bluetooth | Ei |
| Kontrastisuhde (dynaaminen ) | 500000:1 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 + Wi-Fi 5 |
| USB-A (USB 3.0) porttien määrä | 2 |
| RS-232 porttien määrä | 1 |
| USB-B (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Alkuperämaa | HOLLANTI |














